REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

(Fot. Da Grasso.)

Niespodzianka dla fanów chrupiącego ciasta, aromatycznego i rozpływającego się sera i dodatków, jakie chcecie, czyli po prostu - dla pizzożerców w Iławie i okolicach! W lokalnej pizzerii pod szyldem Da Grasso nie tylko poniedziałki, ale i środy będą teraz szalone!

"Dziś środa, w Da Grasso zaspokoimy Twojego głoda!" - to hasło będzie przyświecać lokalowi na Sobieskiego 1, w samym sercu Iławy, w środku tygodnia. Jeśli tego dnia będziesz mieć ochotę odpocząć od gotowania w domu, albo po prostu miło spędzić czas z bliskimi lub przyjaciółmi przy czymś pysznym, to świetnie się składa. 


"Szalone środy" - to zupełnie nowa promocja - niespodzianka w DaGrasso Iława. Na czym polega? Po prostu: kup ŚREDNIĄ pizzę, a drugą taką samą dostaniesz zupełnie GRATIS. Ta oferta to prawdziwa bomba, zarówno dla rodzin, jak i grup znajomych, którzy chcą zjeść razem.


Warto też pamiętać o superpromocji poniedziałkowej: na samym początku tygodnia w Da Grasso Iława w cenie jednej są dwie DUŻE pizze.

Pizza jest oczywiście na wynos i dowóz, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Które dodatki lubicie najbardziej? Sprawdźcie menu na https://www.dagrasso.pl/ilawa i bądźcie na bieżąco z promocjami w pizzerii w Iławie, śledząc jej profil na Facebooku.

Możecie też zamówić przez telefon: 89 648 68 00.

Da Grasso Iława dowozi na terenie Iławy, ale też do wielu miejscowości w gminie Iława. Dotyczy to Dziarn, Kamionki, Stradomna, Szałkowa, Kamienia Dużego, Wikielca, Karasia, Ławic i Ząbrowa.

Smacznego w "szalone środy" i nie tylko!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAPakersi
Artykuł załadowany: 0.2206 sekundy