REKLAMAGaraże_Tynkowane
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2020, 09:20 komentarzy 4
Iławianin na planie filmowej scenki, która weszła w skład telewizyjnego koncertu pieśni niepodległościowych wyemitowanego przez telewizję publiczną w Narodowe Święto Niepodległości.

Iławianin na planie filmowej scenki, która weszła w skład telewizyjnego koncertu pieśni niepodległościowych wyemitowanego przez telewizję publiczną w Narodowe Święto Niepodległości. (Fot. Archiwum prywatne.)

TVP1 i TVP Polonia pokazały wczoraj zrealizowany bez udziału publiczności telewizyjny koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Swój udział w tym świątecznym widowisku miał młody aktor z Iławy, 18-letni Michał Szymański.

Sound’n’Grace, Maryla Rodowicz, Igor Herbut, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Adam Stachowiak, Marek Piekarczyk, Alicja Węgorzewska, Tulia, Krystyna Prońko, Skubas, Lanberry, Aleksandra Gintrowska, Anna Józefina Lubieniecka, czy Jan Pietrzak - to gwiazdy polskiej estrady, które wystąpiły w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki im. St. Moniuszki w Białymstoku w koncercie transmitowanym na ogólnopolskich antenach telewizyjnych.

Ci, którzy śledzili całe to widowisko, widzieli też na pewno Michała Szymańskiego. 18-letni mieszkaniec naszego miasta próbuje swoich sił w przeróżnych projektach aktorskich; tym razem zagrał w scenie wprowadzającej jeden z utworów.

- Wymieniam w niej z dziadkiem kilka kwestii na temat powstań śląskich i Wojciecha Korfantego. Ten dialog to zapowiedź "Roty", jednej z pieśni tego koncertu - przybliża szczegóły Michał.

Scenkę można obejrzeć poniżej. Dodajmy, że udział w projekcie to tylko jedna z ostatnich aktywności młodego aktora. Michał Szymański w ostatnim czasie reprezentował jeszcze nasz rejon w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla młodzieży, studentów i osób dorosłych - do eliminacji wojewódzkich zakwalifikował się po tym, jak wygrał te rejonowe, przeprowadzone w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie. 18-latek pojawił się też w reklamie mBanku, a także pracował na planie filmu Studia Tymbark. 

- Do reklamy banku wygrałem casting. Ciekawostką jest to, że do jej produkcji została zastosowana nowa technologia "bullet time". Polegała ona na tym, że w jednym momencie 50 aparatów robiło mi zdjęcia - wyjaśnia aktor. - Reklama jest na temat pierwszej pracy. Ukazane były różne zawody; ja zostałem wybrany do zawodu "pracownik sklepu".

Do tego w Super Polsacie ruszyła już emisja nowego serialu "Miasto długów", w którym iławianin gra epizod. Na małych ekranach zobaczymy go prawdopodobnie 23 listopada. Trzymamy kciuki za kolejne projekty!

Michał (po prawej) na planie filmu Studia Tymbark. Udział w przedsięwzięciu to jeden z jego ostatnich projektów.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMALady D

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~bolo 4 3 miesiące temu

  ZAWSZE BĘDZIE tvp RZĄDOWE CHŁOPIE. DAJ SOPIE CHŁOPIE NA SPOKÓJ OBYŚ SIĘ DOCZEKAŁ TAKICH RZĄDOW BOWIEM ONE SIĘ SKONCZĄ KEDYŚ I WRÓCI JAKAŚ PLAT-FORMA

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mr hetero 3 3 miesiące temuocena: 75% 

  Gratulacje Michał !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jan 2 3 miesiące temuocena: 62% 

  Szkoda,że prezentuje swoje zdolności w telewizji rządowej bo wielu ludzi już nie ogląda TVpis. Swoją drogą gratulacje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~janjan 1 3 miesiące temuocena: 19% 

  rozpędź się i j....nij barana w ściane, a później jeszcze raz i jeszcze raz....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbarber
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4208 sekundy