wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2020, 14:31 komentarzy 2

(Fot. GKS Wikielec.)

Jeziorak Iława i GKS Wikielec dzisiaj grali z liderami w swoich klasach rozgrywkowych i solidarnie swoje mecze przegrali.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki, aktualny lider rozgrywek w III lidze, gościł dzisiaj na gminnym stadionie w Wikielcu.

16. kolejka III ligi

GKS Wikielec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2 (0-2)

0:1 - Michał Strzałkowski (25')
0:2 - Michał Strzałkowski (39')

Goście zdobyli dwie bramki, zdobywcą obu był Michał Strzałkowski, który najpierw w 25., a później w 39. minucie pokonał golkipera GKS-u. Najlepszą okazją po stronie gospodarzy była z kolei sytuacja z 65. minuty, kiedy Mateusz Jajkowski z wolnego strzelił w słupek (zobacz tę akcję na załączonym materiale wideo). Mecz zakończył się wynikiem 0:2; dzisiaj Wikielcowi nie udało się urwać liderowi punktów.

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, Suchocki, Bartkowski.

Pogoń: Zieliński, Borychowski, Broniarek, Jaroń, Strzałkowski, Kobiera, Wrzesiński, Urbański, Maślanka, Łoś, Szymański.

W następnej, 17. kolejce, 21 listopada GKS Wikielec zagra na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Zdjęcia, wideo: GKS Wikielec.