REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 listopada 2020, 12:01 komentarzy 4
Kuchnia spaliła się doszczętnie. Inne pomieszczenia także będą wymagały remontu. Druh OSP w Suszu Andrzej Juszyński wraz z rodziną w wyniku pożaru stracił niemal cały dobytek.

Kuchnia spaliła się doszczętnie. Inne pomieszczenia także będą wymagały remontu. Druh OSP w Suszu Andrzej Juszyński wraz z rodziną w wyniku pożaru stracił niemal cały dobytek. (Fot. OSP Susz.)

Rodziny nie było w domu, gdy, najprawdopodobniej w wyniku awarii jednego z urządzeń, w płomieniach stanęła kuchnia. Po powrocie zastali straszny widok. Druh Andrzej Juszyński wraz z rodziną, bo to jego ta tragedia dotknęła, w wyniku pożaru stracił niemal cały dobytek.

Do pożaru w dwurodzinnym domu na ulicy Pułaskiego w Suszu doszło w minioną sobotę - 14 listopada.

- To bardzo smutne wydarzenie dla całej jednostki OSP Susz. Byliśmy zmuszeni wyjechać do pożaru mieszkania naszego kolegi, członka OSP Susz druha Andrzeja Juszyńskiego i jego rodziny - mówią strażacy ochotnicy z Susza.

- Całkowitemu spaleniu uległa świeżo wyremontowana kuchnia, a pozostałe pomieszczenia są do generalnego remontu. Spaliły albo stopiły się elementy wyposażenia mieszkania, leki, dokumenty; także ubrania są okopcone i nie nadają się do użytku... Andrzej wraz z rodziną zostali praktycznie bez niczego - dodają.

Dlatego przedstawiciele suskiej OSP ruszyli z pomocą i proszą o nią wszystkich ludzi dobrej woli.

- Andrzej przez kilkanaście lat pomagał ludziom, ratując ich życie i mienie. Brał udział w działaniach ratowniczych jako ratownik i kierowca - teraz to on potrzebuje pomocy - apelują koledzy strażaka. 

Zbiórka środków na remont i wyposażenie mieszkania jest prowadzona na portalu zrzutka.pl pod tym linkiem. Potrzeba około 80 tysięcy złotych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Czytelnik 4 5 miesięcy temuocena: 78% 

  Andrzej to dobry chłop. Warto wspomóc. Może jutro on pomoże Tobie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 3 5 miesięcy temuocena: 58% 

  Mówi się, że: Szewc bez butów chodzi; A strażakowi chałupa się spali?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiesiu 2 5 miesięcy temuocena: 67% 

  Samo z siebie się nie pali

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sikawkowy 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Ten straszak miał ubezpieczenie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3516 sekundy