REKLAMAGuguś
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2020, 14:58 komentarzy 10
Irena Kasprzycka (po lewej) - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, otrzymała nagrodę marszałka województwa. Ewelina Tuchalska - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, otrzymała wyróżnienie.

Irena Kasprzycka (po lewej) - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, otrzymała nagrodę marszałka województwa. Ewelina Tuchalska - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, otrzymała wyróżnienie. (Fot. Archiwum własne.)

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie z nagrodą marszałka województwa, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie - z wyróżnieniem.

W listopadzie, dokładnie 21, obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji osoby poświęcające się właśnie tej dziedzinie po raz 20. docenił samorząd naszego województwa, przyznając wyróżnienia i nagrody marszałka.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną wręczenie wyróżnień, statuetek oraz listów gratulacyjnych zaplanowano dopiero na 21 listopada 2021 roku. Ale już teraz poznaliśmy tegorocznych laureatów. Takie nagrody i wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej pracownikom pomocy i integracji społecznej, a także aktywnym liderom organizacji pozarządowych.

W tym roku przyznano 6 nagród indywidualnych. Jedną z nich otrzymała Irena Kasprzycka – dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie. 

- Nagrodzona została w szczególności za całokształt działań oraz osobiste zaangażowanie w funkcjonowanie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, koordynowanie projektów i programów skierowanych do rodzin, dzieci i młodzieży oraz osób starszych i osób z niepełnosprawnościami („Iławski Model Wsparcia Rodziny”, „Rodzina źródłem inspiracji”, „Aktywni Rodzice - Aktywne Dziecko”, „Opieka wytchnieniowa”, „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”, „Opieka 75+”), zainicjowanie powstania w Iławie m.in.: Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej, Klubu Integracji Społecznej, Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz Klubu Seniora, działania aktywizujące społeczność lokalną, m.in. imprezy o charakterze integracyjnym i edukacyjnym, jak np. igrzyska osób niepełnosprawnych, a także działalność ukierunkowaną na rozwój współpracy z partnerami społecznymi oraz konsekwencję we wdrażaniu nowych, innowacyjnych form wsparcia podopiecznych pomocy społecznej („Teleopieka” czy „Koperta Życia”) - uzasadnia biuro prasowa marszałka województwa.

Natomiast Ewelina Tuchalska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, otrzymała jedno z 10 indywidualnych wyróżnień.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~M. 10 4 dni temuocena: 55% 

  Gratuluję! Cieszę się, że p. Dyrektor MOPS otrzymała nagrodę. Kiedy zwróciłam się z prośbą o pomoc, to ją otrzymałam. Pozostały personel nie tylko pomagał, ale wspierał psychicznie i ze swoich obowiązków wywiązywał się wzorowo za co bardzo dziękuję!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 9 4 dni temuocena: 70% 

  Są ośrodki pomocy, które robią więcej i się nie chwalą. Najważniejsze jest zadowolenie podopiecznych a nie nagrody i wyróżnienia, o które sami dla siebie piszą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Majaaa 8 4 dni temuocena: 100% 

  Skoro takie zasłużone to ile czasu czeka się tetaz na rozpatrzenie decyzji? Minęło 7 tygodni i nic zero odzewu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dominik 7 4 dni temuocena: 88% 

  je..ć , wyp.......,,,,,,,,ć

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mija 6 4 dni temuocena: 61% 

  Nagroda???, ciekawe za co siedzą z tyłkami i nic nie robią!!!,Ludzie biedę klepia nie mają szansy pomocy otrzymać bo dochód przekracza ale jak przyjdzie pijaczek to zapomogi mu dadzą 300zl. Nagroda powinna być za Najgorszą porażkę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anty socjal 5 4 dni temuocena: 80% 

  Weź się za robotę to nie będziesz potrzebować żadnej pomocy. Wiadomo łatwiej jest brać czyjeś pieniądze niż pracować bo przecież "mi się należy".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aga 4 4 dni temuocena: 63% 

  A czy ty wiesz o tym, że one tych pieniędzy nie dają z własnej kieszeni? Że one mają jasne wytyczne komu ile mogą dawać? Są jasne kryteria, na podstawie których muszą działać. A to, że przekracza ktoś jakiś dochód, nie dostanie zasiłku, to wtedy proszę mieć pretensje do tych u góry, tzn.rzadzacych państwem. Siedzą z tylkami i nic nie robią... Pfff, wg ciebie praca biurowa to nie robienie niczego? Polecam posiedzieć 8 godz przed komputerem do tego obsługiwać roszczeniowych interesantów. Ciekawe czy byłoby tak fajnie pani.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a gdzie nasz ulubiony ormowiec 3 4 dni temuocena: 100% 

  za jakie osiągnięcia WYBITNE ? rozdajemy nagrody ? za normalną pracę , otrzymujemy normalne wynagrodzenie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~inga 2 4 dni temuocena: 100% 

  Przeciez pracuja na etacie bo tam sie zatrudnily i za to maja placone.... Co zrobily nadto ,niz maja w angaxach???Na kazdym powolanym stanowisku powinno pracowac wydajnie,sumiennie itp. Zadna laska ...pracujesz otrzymujesz wynagrodzenie, zle pracujesz opuszczasz stanowisko i zostajesz zdegradowana na tej profesji. O co wiec chodzi ??? WQybralyscie Panie taki zawod ...sa rozni interesanci mniej lub bardziej roszczeniowi , ale liczylyscie sie z tym podejmujac w takiej placowce prace. I za to naleza sie nagrody??? Paranoja... Jezeli narzekacie na nadmiar obowiazkow sluzbowych to widocznie nie dla was ta praca.. Wiele osob chcialoby pracowac wlasnie tam...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nagrody ? a za co ? 1 4 dni temuocena: 94% 

  a gdzie dominika ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.408 sekundy