REKLAMAGaraże
REKLAMAspołem

(Fot. materiały IPB.)

Mieszkać w mieście, ze wszystkimi jego udogodnieniami i infrastrukturą na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie cieszyć się bliskością przyrody? W Iławie to możliwe - na nowo powstającym osiedlu "Natura" nad rzeką Iławką, pomiędzy ulicami Piaskową a Sosnową. Sprawdzony lokalny deweloper niedługo wbije łopatę pod pierwszy z budynków wielorodzinnych w tym nowoczesnym, a jednocześnie projektowanym w zgodzie z naturą kompleksie.

Piękny widok na Iławkę, bogata roślinność w zielonych strefach i wokół osiedla, elementy naturalnego drewna i zieleni wkomponowane w architekturę - to będzie wyróżniać nowe osiedle na tle innych. O atrakcyjności "Natury" będzie stanowiło przede wszystkim sąsiedztwo rzeki - mieszkańcy dobrze wiedzą, że niewiele jest budynków wielorodzinnych w Iławie w takiej lokalizacji. Tutaj z okien, z balkonów przyszli mieszkańcy będą oglądać wschody i zachody słońca nad rzeką i obserwować bogactwo dzikiej fauny i flory - to na pewno odpowiednie miejsce dla tych, którzy, nie rezygnując z miasta, chcą być blisko przyrody!

Co jeszcze będzie miała do zaoferowania "Natura"? Nowoczesny design w skandynawskim stylu. Zabudowa będzie minimalistyczna, 5-kondygnacyjna, a kolory jasne, z elementami neutralnej szarości. Także części wspólne budynków będą nawiązywać do ekologii, a to dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i przyjaznej kolorystyki. Komfort użytkowania zapewnią windy oraz dobrze doświetlone i ciche wnętrza, a układy mieszkań będą przemyślane, łatwe w aranżacji i ustawne. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze oraz indywidualne garaże i zewnętrzne miejsca postojowe. Najmłodsi skorzystają z ekologicznych placów zabaw.


Już ruszyła sprzedaż mieszkań w pierwszym z budynków. Klucze otrzymasz w trzecim kwartale 2022 roku.


Ogółem „NATURA” będzie kompleksem 13 budynków wielorodzinnych z około 750 mieszkaniami, 180 garażami indywidualnymi w podpiwniczeniu budynków, ogólnodostępnymi parkingami zewnętrznymi z miejscami postojowymi oraz bezpiecznymi placami zabaw dla najmłodszych. W budynkach od strony ul. Piaskowej znajdzie się około 20 lokali usługowych do obsługi całego osiedla.

Nowe osiedle "Natura" w Iławie - w zgodzie z naturą, ze sprawdzonym deweloperem. 


Jesteś zainteresowany mieszkaniem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego IPB. 

Biuro dewelopera IPB Sp. z o.o.
Ul. Lubawska 3, 14-200 Iława.
Tel. 89 644 90 08, 695 880 415.


Nowe osiedle "Natura" w Iławie - w zgodzie z naturą, ze sprawdzonym deweloperem.

Ilość zdjęć 8

Artykuł sponsorowany.

REKLAMALady D
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7592 sekundy