REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2020, 17:49 komentarzy 7

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Koronawirus - na szczęście  - nie pokrzyżował wszystkich planów. Wybierz się na "Zimowy spacer po iławskiej starówce" - takie hasło nadało Iławskie Centrum Kultury cyklowi utrzymanych w bożonarodzeniowym klimacie atrakcji na Starym Mieście. 

Pomimo obowiązujących obostrzeń zespołowi ICK udało się przygotować program atrakcji, który jest możliwy do realizacji w aktualnych okolicznościach i jednocześnie pozwoli poczuć w Iławie klimat przygotowań do Bożego Narodzenia.

Na "Zimowy spacer po iławskiej starówce" złoży się strefa świetlnych dekoracji i prezentacja bożonarodzeniowej szkopki (od 14 grudnia), wystawa konkursowych szopek bożonarodzeniowych (w dniach 17 i 18 grudnia), bezpłatna karuzela wiedeńska dla dzieci (w dniach 18-20 grudnia - szczegóły dotyczące godzin są na załączonym plakacie) oraz - 20 grudnia - mały artystyczny jarmark realizowany ze stowarzyszeniem SART. Organizatorzy przygotują 10 stoisk z rękodziełem artystycznym, rzemiosłem i wyrobami cukierniczymi. Będzie możliwość zakupienia świątecznych prezentów. 

Wszystko zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. ICK apeluje o przestrzeganie zasady DDM: dystans - dezynfekcja - maseczka. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ewa 6 2 miesiące temuocena: 100% 

  Ja tak trochę z innej beczki. Wkurza mnie to, że idąc do sklepu czytam "SALE", a dlaczego nie ""WYPRZEDAŻ"? wchodzę do Biedronki...z głośników puszczają tylko zagraniczne piosenki świąteczne... nie ma polskich? Chcę kupić torebkę prezentową...jest napisane "MERRY CHRISTMAS", a nie można "WESOŁYCH ŚWIĄT"? Polacy czują się jacyś gorsi od Niemca, czy Anglika? Promuje się to, co obce. Tragedia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 5 2 miesiące temuocena: 100% 

  MNÓSTWO TAKICH OBCYCH WYRAZÓW WPROWADZA SIĘ JAK GALIMATIAS

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Extra 4 2 miesiące temuocena: 43% 

  Super, a potem razem sprawdzimy statystyki covida. Do rekordu trochę nam brakuje ale przy dobrej współpracy burmistrza i ICK mamy szansę na podium w Polsce.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~chris 3 2 miesiące temuocena: 63% 

  spacer na świeżym powietrzu przy zachowaniu dystansu nie wiąże się z jakimś szczególnym ryzykiem, a sprzyja dotlenieniu organizmu i wzmocnieniu odporności. Co innego aktywności w zamkniętym pomieszczeniu bez masek jak np plany otwarcia lodowiska. Myślę, że warto zachować zdrowy rozsądek. Fajna inicjatywa w te trudne dla nas święta

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~łoś 2 2 miesiące temuocena: 33% 

  idź i schowaj się do ziemianki. Wyjdź za 15 lat.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stop (...) 1 2 miesiące temuocena: 69% 

  Imponujesz (...)

  Edytowany: 2 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.306 sekundy