REKLAMAGaraże
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 grudnia 2020, 12:09 komentarzy 8

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Dziękujemy Czytelniczce za sygnał i odpowiedzialną postawę. To ona zauważyła, że wśród odpadów porzuconych na osiedlu Żołnierzy Wyklętych w Iławie znajduje się naklejka z imieniem i nazwiskiem.

Jej sygnał przekazany przez redakcję do urzędu miasta pozwolił ratuszowi w zaledwie kilka dni doprowadzić do likwidacji dzikiego wysypiska bez angażowania w to publicznych środków.

Temat dzikiego wysypiska, jakie w ostatnim czasie powstało przy gruntowej drodze na osiedlu Żołnierzy Wyklętych w Iławie, poruszaliśmy na infoilawa.pl 8 grudnia. Na porzucone odpady w znacznych ilościach, głównie ubrania, zabawki i sprzęt sportowy, natknęła się Czytelniczka. Ona też dostrzegła wśród śmieci naklejkę z imieniem i nazwiskiem. Informację tę wraz z dokładną, zaznaczoną na mapie lokalizacją wysypiska, także przygotowaną przez Czytelniczkę, redakcja udostępniła urzędowi miasta.

Dzisiaj - 11 grudnia ratusz poinformował o pomyślnym rozwiązaniu tej sprawy:

Meldujemy, że śmieci pozostawione w lasku na osiedlu Żołnierzy Wyklętych zostały sprzątnięte przez samego winowajcę! Wśród porzuconych rzeczy znalazły się przedmioty z danymi właścicieli, z którymi skontaktowali się urzędnicy ratusza, stawiając ultimatum: albo sami sprzątną albo sprawa zostanie zgłoszona na policję. Efekt był bardzo szybki, co widać na zdjęciach. Sama właścicielka śmieci była zaskoczona, twierdząc, że ich wywóz zleciła firmie przeprowadzkowej... Bez względu na to, kto zawinił w tej sprawie, pamiętajmy, że takie występki nie będą tolerowane, a same śmieci nie znikną w magiczny sposób...


Dziękujemy Czytelniczce portalu za zaangażowanie! To jej postawa w pierwszej kolejności umożliwiła taki finał tej sprawy.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Magda 8 miesiąc temuocena: 86% 

  Kobieta która odkryła czyje te śmieci powinna zgłosić na policję,a nie do ratusza.Sprzątnięcie to jedno a porządny mandat to drugie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rupta tak dali 7 miesiąc temuocena: 54% 

  skoro sprawa ewidentna i wiadomo kto ? to na co czeka policja ? na co czeka prokurator ? na co czekają WOLNE SONDY ?, pod którymi fatalni tęczowi z czerwonymi palili totalnie znicze ? na co czeka burmistrz wraz z radnymi ?...zero konsekwencji ? , to śmiech.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sondy 6 miesiąc temuocena: 100% 

  Sondy wtf

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Amadeusz 5 miesiąc temuocena: 75% 

  gdybyś był z pisu to też byś był nietykalny, tyle w temacie. ***** ***

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gucio 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Dajcie zdjęcia ze sprzątania Świata hyhy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~***** *** 3 miesiąc temuocena: 87% 

  Powinno się skończyć pracami społecznymi i sprzątaniem nie tylko tego miejsca ale i innych miejsc w mieście. Zrobiła to raz to zrobi i drugi ale gdzie indziej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Onanista kościelny 2 miesiąc temuocena: 87% 

  Mandat dać babie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i jeszcze 1 miesiąc temuocena: 89% 

  opublikować wizerunek winowajcy, ukarać mandatem i zobowiązać do prac społecznych / sprzątanie śmieci w całym mieście/

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3132 sekundy