REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
Podpisanie umowy z wykonawcą miało miejsce 11 grudnia.

Podpisanie umowy z wykonawcą miało miejsce 11 grudnia. (Fot. UG w Iławie.)

„Zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Franciszkowo, Franciszkowo Dolne, Borek, Mątyki oraz poprawa gospodarki wodnej na terenie Gminy Iława” - to nazwa zadania inwestycyjnego, które zostanie zrealizowane w Gminie Iława. 

Umowę z wykonawcą podpisał wczoraj (11 grudnia) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Realizację zadania podzielono na dwa etapy. 

- W ramach pierwszego etapu zostaną wykonane: dokumentacja techniczna, mapa do celów projektowych, wszelkie niezbędne projekty. Zostanie również zbudowana sieć kanalizacji sanitarnej od miejscowości Mątyki do miejscowości Borek - informuje Urząd Gminy w Iławie. - W stacji uzdatniania wody w Gulbiu zamontowana będzie ponadto lampa UV. Natomiast etap drugi obejmie: budowę sieci kanalizacji sanitarnej we Franciszkowie, Franciszkowie Dolnym oraz w pozostałej części miejscowości Borek.

Wykonawcą inwestycji będzie Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o., które zostało wybrane w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Pierwszy etap zadania zostanie ukończony do 31 stycznia 2022 r., a drugi etap do 28 lutego 2023 roku.

Całkowita wartość inwestycji wyniesie 3 820 000 zł, z czego 2 miliony złotych będzie pochodzić ze środków PROW na lata 2014-2020.

UG Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3906 sekundy