REKLAMAWażka
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2020, 14:38 komentarzy 2
Pozytywnie zakręcona świąteczna akcja - trwa nietypowa zbiórka na rzecz iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Na zdjęciu pomysłodawca i organizator i jego perełka.

Pozytywnie zakręcona świąteczna akcja - trwa nietypowa zbiórka na rzecz iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Na zdjęciu pomysłodawca i organizator i jego perełka.

Poznajcie Mirosława Korzenia i szczegóły jego pozytywnie zakręconej przedświątecznej akcji na rzecz iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Chłopak organizuje zbiórkę żywności. Ale jaką! Karmą dla podopiecznych przytuliska chce zapełnić całe wnętrze swojej motoryzacyjnej perełki, Fiata 126p.

Charakterystyczne czerwone autko jest już dobrze znane w Lubawie. Wzięło na przykład udział we wrześniowym, zorganizowanym przez Mirosława Korzenia na lubawskim rynku, Zlocie Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych. Wczoraj można je było zobaczyć w tym samym miejscu podczas bożonarodzeniowego jarmarku. Dzisiaj "malucha" i jego właściciela spotkacie na parkingu przed sklepem Tesco, zaś jutro będą w Iławie (szczegóły podamy).

- Jest to mobilna zbiórka żywności dla schroniska w Iławie organizowana w Lubawie i okolicach. Mój Fiat 126p przyozdobiony świątecznie będzie pojawiać się w różnych częściach miasta do końca roku, zbierając karmę dla schroniska - przybliża szczegóły Mirosław Korzeń. - Plan jest taki, aby zapełnić całe wnętrze autka po sam dach i dostarczyć dary do Iławy w Nowy Rok. Zapraszam wszystkich, osoby prywatne, jak i firmy, do współpracy. Jestem w stanie podarunki odebrać osobiście.

Jeśli chcecie wesprzeć akcję, dzwońcie pod numer 508 575 891. Wypatrujcie też czerwonego "malucha" w Iławie.

Tutaj Mirosław Korzeń przed lubawskim Tesco. W poniedziałek, 21 grudnia wypatrujcie czerwonego Fiata 126p w Iławie!

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~podatnik 2 2 miesiące temuocena: 50% 

    tak trzymaj - super inicjatywa

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~a. 1 2 miesiące temuocena: 50% 

    No i fajnie :)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4402 sekundy