REKLAMAPatrz
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 grudnia 2020, 19:27 komentarzy 78
Współpraca miasta z Indykpolem AZS-em Olsztyn została nawiązana już jakiś czas temu. Na archiwalnym zdjęciu sprzed kilku miesięcy Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski odbiera z rąk prof. Ryszarda Góreckiego koszulkę zespołu.

Współpraca miasta z Indykpolem AZS-em Olsztyn została nawiązana już jakiś czas temu. Na archiwalnym zdjęciu sprzed kilku miesięcy Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski odbiera z rąk prof. Ryszarda Góreckiego koszulkę zespołu.

Władze miasta i rada pracują nad budżetem Iławy na 2021 rok. Nie wszystkie plany budzą jednomyślną aprobatę. Radni są podzieleni np. w kwestii pomysłu, aby 100 tysięcy złotych z iławskiej publicznej kasy przeznaczyć na sponsorowanie klubu z Olsztyna rywalizującego na najwyższym ogólnopolskim poziomie i - pośrednio - na promocję na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej.

Jeśli do nawiązania współpracy na omawianych dzisiaj zasadach dojdzie, to zespół Indykpolu AZS-u Olsztyn, bo o nim mowa, będzie rozgrywał swoje mecze PlusLigi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej tej dyscypliny w Polsce, w naszym mieście. W grę wchodzi wtedy reklama Iławy w hali, a także na koszulkach zawodników. Spotkania te transmitowałby na żywo Polsat Sport.

W ten sposób miasto planuje promować się poprzez sport, regularnie pojawiając się na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. Środki na taki projekt mają pochodzić, jak informował podczas dzisiejszego wspólnego posiedzenia miejskich komisji Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, z budżetu przeznaczonego na promocję. Dotychczas rocznie wydawaliśmy na promocję w mediach ogólnopolskich 80-100 tysięcy złotych - informował burmistrz, mając na myśli szereg różnych kampanii realizowanych w wybranych stacjach, rozgłośniach. Teraz władze chcą cały ten budżet przeznaczyć na jeden projekt - zacieśnioną współpracę z Indykpolem AZS-em Olsztyn i - pośrednio - z telewizją Polsat Sport.

Pomysł wzbudził pewne kontrowersje. Największym jego krytykiem okazał się wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Iławie Andrzej Rykaczewski. Kwestionował on zasadność przekazania tak dużej kwoty z miejskiego budżetu, w trudnym pod względem finansowym roku, na zespół spoza naszego miasta. Radny podkreślał, że jego zdaniem środki te należałoby przeznaczyć na wsparcie dla lokalnego sportu: klubów i stowarzyszeń trenujących i wychowujących miejscową młodzież. 

Burmistrz Dawid Kopaczewski pomysłu jednak bronił, argumentując, że nie należy zamykać się wyłącznie w ramach własnego miasta, a Iława z pewnością wizerunkowo i promocyjnie skorzysta, pojawiając się regularnie na ogólnopolskiej telewizyjnej antenie. Pytał też Andrzeja Rykaczewskiego, dlaczego ten, chcąc zwiększyć finansowanie lokalnego sportu, nie złożył w tej sprawie żadnego wniosku. Wiceprzewodniczący rady ripostował, że wniosków nie składa, gdyż burmistrz wnioski sygnowane jego nazwiskiem i tak odrzuca.

Kolejne argumenty przedstawiły Zastępca Burmistrza Dorota Kamińska i prowadząca obrady radna Ewa Jackowska. Ta pierwsza przekonywała, że PlusLiga tak zyskała na popularności, że jest już chętniej oglądana niż Ekstraklasa, zaś druga podkreślała, że współpraca z Indykpolem AZS-em Olsztyn nie będzie się odbywać kosztem miejskiego wsparcia dla iławskich klubów i stowarzyszeń.

Porozumienie w sprawie sponsorowania AZS-u przez miasto w 2021 roku jeszcze nie zostało podpisane. Burmistrz poinformował, że chciałby informację na ten temat przekazać w styczniu.

Pomimo braku jednomyślności radnych w tej i innych kwestiach dzisiejsze wspólne posiedzenie zakończyło się wydaniem przez miejskie komisje pozytywnych opinii odnośnie wieloletniej prognozy finansowej i projektu uchwały budżetowej na przyszły rok. Dokument ten, jedna z najważniejszych uchwał podejmowanych przez lokalny samorząd, ma zostać poddany pod głosowanie podczas sesji w dniu 30 grudnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

78Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~xv 78 27 dni temu

  PIERWSZĄ OSOBĄ KTÓRA NA ŚWIAT MOŻE PROMOWAĆ IŁAWĘ JEST NASZA RODACZKA, BARWINSKA, ŚWIATOWA ŻEGLARKA, NIE ZAS JAKIEŚ INDYKI - INDYKI SĄ DO JEDZENIA, ALE I ONE MI NIE SMAKUJĄ BO KARMIĄ JE SZTUCZNYM BIAŁKIEM I STERYDAMI TEŻ

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie boj 77 miesiąc temuocena: 100% 

  widzieliśmy jak tego prezesa ormowego wyprowadzał Adam z imprezy na działkach podleśnychbuj to buł ich ostatni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~taka prawda 76 miesiąc temuocena: 67% 

  PRZECIEŻ IŁAWA ma długoletnich radnych . z lat czterdziestych ,,,,,,,,,i co pomogli takim prostakom jak my ??? nic nie pomogli , bo w karty grali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie będziemy się użalać , WY..Ć 75 miesiąc temuocena: 67% 

  gadały baby na mieście , że dominika wraz z koleżankami ormowcami , nie będą dalej się użalać , zbojkotują prawo i powiedzą burmistrzowi prosto w twarzyczkę ...NIE BĘDZIEMY SIĘ UŻALAĆ

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John9 74 miesiąc temuocena: 0% 

  Może i dobry pomysł ale do kiedy nasz Jeziorak będzie się piepszył tak nisko i kiedy przyjdzie dobry gospodarz i zrobi coś extra

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IKS CIENKI JEST ;) 73 miesiąc temuocena: 85% 

  PRZECIEŻ ASZ miał juz od tamtego sezonu rozgrywać mecze ligowe/cały sezon na Hali nad Jeziorakiem ,ponieważ hala Urania miał być remontowana. Całą dyrekcja ICSTiR oraz władze prowadziły juz w tej sprawie rozmowy z klubem z Olsztyna. Iława miała byc organizatorem tych meczów.Ch... z tego wyszedł to Kpaczewski i Żmudziński ,postanowili dać miejska kasę na te wydarzenia.SPRAWDŹCIE TO LUDZIE.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 72 miesiąc temuocena: 7% 

  PLUJCIE PLUJCIE NA DAWIDA A SAMI SIĘ OPLUJECIE DURNIE JEDNE. JEŚLI NIE DAWID TO KOGO WIDZICIE ZA 3 LATA W RATUSZU BURMISTRZEM? PIS JUZ SZYKUJE SWOJEGO BURMISTRZA, MA BYĆ NIM... KTOŚ Z LEKARZY?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 71 miesiąc temuocena: 93% 

  Ten burmistrz to jakaś tragedia ... nawet nie chce się tego komentować...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 70 23 dni temu

  Jacy wyborcy taki burmistrz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 69 miesiąc temuocena: 79% 

  mysle ze jezeli mamy w Rodzie Miasta ludzi ktorym zalerzy na budowaniu zaufania z mieszkancami dajac im obietnice wyborcze i budujac pozytywny wizerunek miasta Ilawy najlepsza decyzja jaka by mogli podjac zgodnie z smieniem i rola pozytywnego Radnego - podjac wspolna uchwale o odwolaniu tego nieudacznego burmistrza z zajmowanego stanowiska dla dobra naszego miasta i mieszkancow

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mega bzdura 68 miesiąc temuocena: 100% 

  kończę ponieważ z któryś z komentatorów poniżej napisał , że to będzie mega promocja ???mega bzdury już przeżyliśmy z luwrem włącznie !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DOŚĆ TYCH BZDUR ! 67 miesiąc temuocena: 100% 

  a może zaproponować miejską kasę na Legię Warszawa ? która przegrywa z Gibratarem. ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dominik 66 miesiąc temuocena: 95% 

  Abortować ten pomysł natychmiast !!! a jak nie to wyp.......ć z Ratusza .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wyborca 65 miesiąc temuocena: 90% 

  Drodzy Iławianie, pamiętajmy w nastepnych wyborach na burmistrza naszego pieknego miasta o pseudo zasługach naszych obecnych włodarzy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja pamiętam 64 miesiąc temuocena: 78% 

  jak ten człowieczek stał pod sądem kiedy palili znicze a przemawiała dominika. nie pamiętam kto zaprosił do Iławy geja biedronia ? za czyim przyzwoleniem mamy burdel i bezkarne bluzganie na ulicach. Kto narobił tyle gnoju ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mikołaj 63 miesiąc temuocena: 93% 

  A co z ludźmi z ul Jagiełły ? Dalej mają tonąć w błocie ? 40 lat czekają na normalną drogę. Jaka promcoja Iławy ? Promocja prywatnych hoteli , czy prywatnych łódek z Omegi ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~och ! promotorze. poniżej 62 miesiąc temuocena: 83% 

  Tinky a Ty rozróżniasz ? różnicę pomiędzy twardymi zapisami Konstytucji , czy Dekalogu ,,,,,,,, a " jakimiś " zapisami w pozycjach miejskiego budżetu ? bliżniego swego masz gdzieś,,, wczoraj zmarł kolejny na ulicy a ty pilnujesz kasy na promocję ??? promuj się dalej poprzez płacenie indykom.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tinky 61 miesiąc temuocena: 9% 

  Rozróżniasz ze jest kasa na inwestycje i na promocję czy za trudne?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Realista 60 miesiąc temuocena: 21% 

  Same pomyje... No, prawie same. A może spojrzeć na to inaczej? Celem jest promocja Iławy. Do tego celu mogą prowadzić różne drogi. Moim zdaniem ta droga może mieć duże szanse powodzenia. Nie chodzi tu o to, że kibic oglądając mecz zobaczy na banerach napis Iława, chodzi o to, że w zapowiedziach konferansjer powie, że mecz odbędzie się w Iławie, a komentator kilkakrotnie w trakcie meczu też o Iławie wspomni. Oglądających może to zaintrygować. Iława? A gdzie to jest? Zajrzę w Google, poszukam. Tak ja to odbieram. A inne potrzeby mieszkańców? Choć są niewątpliwe, pilne, itp, to jednak inna bajka i na inny wątek.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ samopoczucie ORMOWCÓW 59 miesiąc temuocena: 67% 

  a poniżej niejaki luki zgasł zanim zdążył zabłysnąć

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BEZ JAJ 58 miesiąc temuocena: 100% 

  Realisto , realia są takie : np. Bełchatów, Kędzierzyn, Jastrzębie, to są ekipy dużo wyżej notowane w siatkówce i występujące w europejskich rozgrywkach.. i co myślisz , że jak ludzie oglądają w Polsacie siatkówkę , to zaraz biegną i googlują? żeby dowiedzieć się co to jest Kędzierzyn ? BZDURA i bujda na resorach w/g mnie . Bo dla mnie może w telewizji nawet codziennie grać Barcelona a ja tam się nie wybieram ,,, i w googlach ich nie szukam.! Nie wydawać pieniędzy na wydumane bzdury a na miejscowe potrzeby / tak jak np. robi to Kurzętnik

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Luki 57 miesiąc temuocena: 16% 

  ZmarnowanyHajs Gość wyjaśnił swój tok myślenia teraz ty błyśnij dlaczego nie i na co wydalbys 100 tys zł w ramach promocji o takim zasięgu. Masz swoje 5 minut.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zmarnowany hajs 56 miesiąc temuocena: 90% 

  Ubawiłeś mnie poziomem argumentacji. Mam tylko nadzieję, że nie zajmujesz się promocją w urzędzie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Luiss 55 miesiąc temuocena: 69% 

  jak chcecie ekstraklasę na hali to obok w Lubawie jest klub Constract .Skutecznie pomijany przez Info Iława

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wolę naszych 54 miesiąc temuocena: 25% 

  Kogo obchodzi jakiś Constract?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sosnowy 53 miesiąc temuocena: 94% 

  Co to za magiczne słowo PROMOCJA? Ku...a ludzie z zimna w Iławie na ulicy umierają, do przychodni dodzwonić się nie można, szpital tragedia...a tu promocja czego????Ludzie obudzcie się!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sosnowy 52 miesiąc temuocena: 86% 

  do Wiral - tak szpital powiatowy, przychodnie prywatne, bezdomny niczyj. Za to pieniądze realne PROMOCJĘ trzeba zrobić Iławy. Zdjęć koniecznie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiral 51 miesiąc temuocena: 15% 

  Szpital jest powiatowy, a jakbys chciał zeby kojarzono Iławe? Samolociki z papieru?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 50 miesiąc temuocena: 26% 

  Czy ktoś z poniższych komentarzy się zagłębił w temat ??? chyba nie. To jest mega promocja miasta, nadmienię, że od stycznia remontują Uranie czyli dwa/trzy lata, a w regionie są tylko dwie hale spełniające takie wymogi(nawet Ostróda nie ma takiej hali, bo jest za niska). Przez ten czas cała śmietanka siatkarska musi do nas przyjechać, Polska Liga Siatkówki jest jedną z najlepszych na świecie, inne zespoły muszą do nas przyjechać, po za tym że będą grać,to muszą spać, zjeść, czy ktoś z was o tym pomyślał.(czyli zostawią pieniążki), Jeżeli ktoś uważa, że to zły pomysł to jest po prostu Gamoniem. Możecie mnie teraz zhejtować, zapraszam i uważam że to są drobne (czyt. pieniążki) na taką promocje a korzyści jest dużo więcej !!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 49 miesiąc temuocena: 23% 

  najlepiej dla was mieszkańcy, żeby do Elbląga pojechali(wam to się nic nie podoba Stare Iławskie pryki), oni nie muszą u nas grać, ale nasz Burmistrz chce ich do nas przekonać, dla mnie słuszna inicjatywa, brawo panie Dawidzie, jestem za :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kibic 48 miesiąc temuocena: 83% 

  Oczywiście jesteś gamoniem. Skoro tylko są tylko 2 sale w regionie spełniające wymagania to koniecznie trzeba im zapłacić żeby tu chcieli grać :-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rozum 47 miesiąc temuocena: 81% 

  No to od razu taki powinien być komunikat, że halę w Olsztynie remontują i nie mają gdzie grać. To jest kluczowa informacja. W takim razie pomysł jest ok. Trzeba sobie pomagać. Ale kasa powinna iść w drugą stronę bo to Olsztyn chce od nas Halę do grania a nie odwrotnie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Etat w Olsztynie 46 miesiąc temuocena: 86% 

  Panu Dawidowi Olsztyn już w głowie. Za 3 lata wybory więc trzeba sobie nazwisko wyrobić w województwie. Może kuzyn też. O to chodzi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gamoń 45 miesiąc temuocena: 84% 

  Indyki niech szukają jeleni gdzie indziej . Żadna fujara nie powinna się na to zgodzić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rozum 44 miesiąc temuocena: 93% 

  To jest dziwny pomysł i ze strony Iławy i Olsztyna. To chore, żeby drużyna grała swoje mecze w innym mieście niż to które reprezentuje (jedynie miałoby to sens jak np. w ekstraklasie ktoś nie miałby stadionu spełniającego wymogów licencyjnych). Rozumiem, że biznesowo jest to promocja za małą kwotę, ale takich rzeczy się po prostu nie robi z oczywistego powodu: Burmistrza Iławy wybierają mieszkańcy Iławy, a nie Olsztyna. Chyba, że nasz burmistrz chce zostać prezydentem Olsztyna...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o zgrozo ! 43 miesiąc temuocena: 96% 

  zwolennicy tego pomysłu niech sponsorują obcych z własnej kieszeni , ale nie z pieniędzy miejskich , bo będą mieli promocję i reklamę za darmo / Szpital już miał /

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomasz 42 miesiąc temuocena: 22% 

  Po logicznym przemyśleniu bardzo dobry pomysł, a dzięki takiej promocji miasto na pewno zyska

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~WĄCHOCK JEST SŁYNNIEJSZY 41 miesiąc temuocena: 100% 

  Tomaszu po logicznym przemyśleniu tego bardzo dobrego pomysłu, miasto może zyskać przydomek FRAJERÓW,,,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Luciusz 40 miesiąc temuocena: 79% 

  To radny Tomasz Woźniak z Placformy. Widać kto namówił burmistrza na taki wspaniały pomysł.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ty chyba z urzędu 39 miesiąc temuocena: 79% 

  Widać, że z myśleniem masz problem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jjjb 38 miesiąc temuocena: 40% 

  A nie lepiej sponsorowac GKS Wikielec....jest już 3 liga A może być i ekstraklasa....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Seven 37 miesiąc temuocena: 100% 

  A na koniec włączyć Wikielec do Iławy jako dzielnicę miasta i mamy Ekstraklasę :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~huku 36 miesiąc temuocena: 22% 

  i bardzo dobrze iława wioska--- zero osiagnięć w sporcie a sory don casio buhahahaha dokładnie oddawać na olsztyn pieniadze bez gadania iława miato klawiszy i kapusi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rafał 35 miesiąc temuocena: 94% 

  To wioska czy miasto bo coś Ci się olsztyniaku gumiaku pomyliło od tego huku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 34 miesiąc temuocena: 78% 

  PIERWSZĄ OSOBĄ KTÓRA NA ŚWIAT MOŻE PROMOWAĆ IŁAWĘ JEST NASZA RODACZKA, BERWINSKA, ŚWIATOWA JUŻ ŻEGLARKA, NIE ZAS JAKIEŚ INDYKI - HAŃBA I TYLE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gównoburza 33 miesiąc temuocena: 87% 

  Jeśli mam coś dodać to powoem tak, sport to zło. Pralnia pieniędzy. Po co w to mieszać samorządową kasę. Lepiej zrobić klub wolnej myśli w mieście. Można by przychodzić, rzucać pomysły, stawiać na innowacyjność. Mamy tylu mądrych ludzi, dlaczego nie inwestujemy w rozumy tylko w mięśnie? Dlaczego sportowiec ma.zarabiać więcej niż ktoś kto mógłby wymyśleć coś dla regionu?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~haha, nie ze swojego 32 miesiąc temuocena: 100% 

  O no tam,trzeba wspomóc klub w piłkę dmuchaną z Olsztyna. Olsztyn to biedne miasto, nie da za dużo na siatkówkę. Mieszkania tam tanie (zaraz będą tańsze niż w tej naszej Iławie), w każdym mieszkaniu tam rogówka w kuchni, a siatkówka też potrzeba by paczeć. OKOlice Olsztyna to od Iławy po Ełk. I już

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~haha, nie ze swojego 31 miesiąc temuocena: 100% 

  O no tam,trzeba wspomóc klub w piłkę dmuchaną z Olsztyna. Olsztyn to biedne miasto, nie da za dużo na siatkówkę. Mieszkania tam tanie (zaraz będą tańsze niż w tej naszej Iławie), w każdym mieszkaniu tam rogówka w kuchni, a siatkówka też potrzeba by paczeć. OKOlice Olsztyna to od Iławy po Ełk. I już

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ototo 30 miesiąc temuocena: 17% 

  i kit tam. Noech se sponsorujemy nawet Barcelonę, ba nawrt Sokoła Ostróda, bylebyśmy nie odwalili jak Ostróda szopki z tvpis za rok, wszak Danielin niedaleko, w lasach koło Przezmarka, nadleśnictwo suskie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sportowy 29 miesiąc temuocena: 94% 

  O skokach na bungee za 40 tys też cisza. O tym burmistrzunio zapomniał się pochwalić. Dla niektórych sekcji sportowych ta kwota to być albo nie być .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wpisz Swoj Nick 28 miesiąc temuocena: 100% 

  Wspieramy lokalny sport!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 27 miesiąc temuocena: 96% 

  Panie Burmistrzu jak Wydział Promocji Miasta ma takie fantastyczne pomysły to można pieniądze przesunąć na sport lub inwestycje bo widać, że nie potrafią ich nawet sensownie wydać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stop bzdurom 26 miesiąc temuocena: 93% 

  Za komuny dawaliśmy tamtym mięso a w zamian dostawaliśmy 100 tysięcy par butów,,,,,,ale do podzelowania. A teraz Iława ma dać 100 tysięcy a dostanie za to ,,,guzik z pętelką. Uzasadnienie tego wydatku śmieszne ,,, to ma nas promować drużyna w tabeli piąta od końca , która ma więcej porażek niż zwycięstw. MOJE KATEGORYCZNE NIE !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bolek 25 miesiąc temuocena: 86% 

  SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maciej 24 miesiąc temuocena: 100% 

  Zamelduj się w Iławie i wspieraj rozwój olsztyńskiego sportu - Wydział Promocji Miasta ma nowe hasło.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 23 miesiąc temuocena: 95% 

  No Panie Dawidzie tak chojnegi mikołaja to świat dawno nie widział.... Do Olsztyna leci kasa do Iławy obietnice..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marmoto 22 miesiąc temuocena: 22% 

  Jeśli mieliby grać na hali w Iławie to jak najbardziej w końcu coś by się działo a tak to tylko sala szkolna do wuefu jest..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Twoj nick 21 miesiąc temuocena: 87% 

  Chyba się z organem poniżej pempka na łby pozamieniałeś...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 20 miesiąc temuocena: 88% 

  To koniec Kopaczewskiego jako burmistrza. Rozliczamy się przy następnych wyborach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rafał 19 miesiąc temuocena: 69% 

  Burmistrz niech rzuci na Jeziorak te pieniądze to będzie 3 liga w Iławie i to czołówka. Wtedy ludzie zejdą chętniej na stadion i promować będą nasi piłkarze Iławę na 4 województwa, a za trochę większą kasę w 2 lidze na całą Polskę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 18 miesiąc temuocena: 93% 

  Ten pan pseudo burmistrz chyba spadek z dywanu na podłogę, jak tak to nie ma pieniędzy na imprezy w mieście , ale na jakieś kluby z Olsztyna to jest człowieku lecz się bardziej byś w szkołę zainwestował

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nombik 17 miesiąc temuocena: 90% 

  Sami Państwo widzicie jak Iława pogrąża się za rządów tego Pana. Panie Burmistrzu Iława to nie Olsztyn nikt Iławy nie wspiera finasowo! Jako mieszkaniec Iławy mówie kategoryczne NIE. Chce Pan wspomóc Olsztyn to nie z Kasy podatków z Iławy. Przeznaczy Pan swoją miesięczną pensję i promuje Pan Olsztyn. To co Pan robi to cios poniżej pasa dla wszystkich dziedzin sportowych w Iławie. Na lotniczą majówkę nie stać miasta a tu proszę...? Mam nadzieje że Pana kadencja szybciej wygaśnie zanim do reszty zniszczy Pan naszą kochaną Iławę z pośrednictwem Pana pomysłów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~taki ja 16 miesiąc temuocena: 92% 

  Jeszcze trochę to znajdzie się kolejne 100 000 na sadzenie kwiatków na księżycu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DebilizmIławskichUrzędników 15 miesiąc temuocena: 85% 

  Zobaczymy kto z trójcy Kamińska, Jackowska, Kopaczewski, po przegranych następnych wyborach, wyląduje w Olsztynie obejmując "stołek"?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janek 14 miesiąc temuocena: 94% 

  Czuję w gnatach, że radni zostali oszukani przez burmistrza. Pewnie omamił ich gadką, że nie okroił lokalnych klubów sportowych. Mała porada dla radnych. Sprawdzajcie wszystkie zapewnienia burmistrza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Julek 13 miesiąc temuocena: 89% 

  Poroniony pomysł. Burmistrz odleciał... i ja na niego głosowałem... Wstyd i tragedia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Julek 12 miesiąc temuocena: 88% 

  To teraz pretensje miej tylko do siebie! Ja na niego nie głosowałem, bo wiedziałem, że ten człowiek nie ma doświadczenia samorządowego i może nie dawać rady.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Korupcja 11 miesiąc temuocena: 88% 

  No chory niedorozwój

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasia 10 miesiąc temuocena: 90% 

  Ludzie w Iławie płacą podatki aby Olsztynianie mieli rozrywkę na najwyższym poziomie. GRATULACJE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 9 miesiąc temuocena: 96% 

  Skoro o siatkówce mowa, czyżby włodarze zaponieli o naszym lokalnym klubie siatkarskim. Jest też kilka innych dyscyplin które promują nasze miasto w regionie. Szczerze jak patrze na politykę naszego ratusza i szastanie kasą z naszych podatków MASAKRA. Jeszcze trochę to na taczkach Was wywiozą

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 8 miesiąc temuocena: 94% 

  A może zamiast wydawać 100 tys. zł z budżetu miasta na jakieś fiu-bździu w postaci sponsorowania klubu z Olsztyna, to należałoby dzięki tej kwocie rozpocząć jakąś inwestycję potrzebną w samej Iławie? Np. rozpocząć wreszcie budową jezdni na ul. Jagiełły? Co prawda tam nie mieszkam, ale tamtejsi mieszkańcy nie są przecież od macochy, tylko takimi samymi pełnoprawnymi mieszkańcami miasta, jak liczni ci, którzy nie mają problemów z dojazdem do swych domów. Lub też rozpocząć prace (przynajmniej porządkowe) przy tzw. domu weterana - wstydliwej i obrzydliwie wyglądającej ruinie stojącej w środku miasta? A olsztyński klub nie sobie sponsorują sami olsztynianie jeśli chcą. Zaś zbawienny wpływ reklam naszego miasta przy okazji występu olsztyńskiego klubu w takiej czy innej telewizji to kompletne fantasmagorie. Na reklamy podczas występów sportowych nie zwraca uwagi nawet pies z kulawą nogą. A telewidzowie podczas przerw reklamowych idą najczęściej na tzw. stronę by ulżyć swemu pęcherzowi...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jestem z Iławy 7 miesiąc temuocena: 94% 

  Szkoda, że kolejnym włodarzom brak jest tak naprawdę spójnej i konsekwentnej wizji promowania Iławy. Tym razem w tym chaosie padło na olsztyńską siatkówkę. Pytanie, dlaczego akurat ta dyscyplina... Pytanie, dlaczego akurat Polsat Sport... Jest tyle innych stacji, również ogólnopolskich. Argumentacja jest bardzo słaba. Jako mieszkaniec zupełnie nie rozumiem, jakie korzyści wyniesiemy z tej akcji za naprawdę grube publiczne pieniądze...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Petro 6 miesiąc temuocena: 0% 

  jestem przeciw, co ty pleciesz. Przecież to polsat podniosl ceny i multimedia sie z nim nie dogadala...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jestem przeciw. 5 miesiąc temuocena: 93% 

  Multimedia np. podziękowały już Polsatowi za współpracę. Jak chcą grać u nas to pozwoliłbym na to , pod warunkiem , że zapłacą za wynajem sali. Mam nadzieję że radni ODRZUCĄ ten pomysł.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czarymar 4 miesiąc temuocena: 82% 

  Siatkówka? Ktoś to ogląda? Za 100K można zrobić niezłą kampanię celowaną w konkretny target, mierzalną i skuteczną. Sponsoring jest dobry do podtrzymywania świadomości dużej marki, a nie do sprzedaży marki wschodzącej. A co my, tak właściwie, sprzedajemy? Ktoś wie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Haha 3 miesiąc temuocena: 88% 

  Czarymar za 100tys to można co najwyżej zrobić reklamę w tej śmiesznej iławskiej gazetce (kurier czy coś tam) a nie pokazać choćby nazwę miasta w ogólnopolskiej telewizji. "Na niezłą kampanie celowaną w konkretny target..."? cokolwiek to oznacza w/g Ciebie to potrzebna jest dużo większa kasa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 2 miesiąc temuocena: 87% 

  to może odwróćmy sytuację . Niech Olsztyn da kasę dla nas i w ten sposób niech się promuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~???_? 1 miesiąc temuocena: 29% 

  Pewnie dałby szybko gdyby ITS Jeziorak był w Ekstraklasie ale nie jest

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1358 sekundy