REKLAMAGaraże
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

"Jesteś tym, co jesz" - głosi znane przysłowie. I jest w tym wiele prawdy. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z ogromnego wpływu diety na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Chcesz o siebie dbać? W nowym sklepie NOVA PRO znajdziesz mnóstwo produktów, które Ci w tym pomogą! Teraz, z okazji otwarcia, na każdego klienta czekają bony.

NOVA PRO, czyli definicja zdrowego stylu życia, nie tylko w zakresie ćwiczeń i uprawiania sportu, lecz również w kontekście zdrowego żywienia. Tak definiuje swoją misję sklep.

- Jesteśmy młodą, lecz bardzo szybko rozwijającą się firmą, która dopasowuje się do potrzeb klientów - podkreśla właściciel sklepu. - W naszym sklepie znajdziecie bogaty asortyment, w tym witaminy albo słodycze bez dodatku cukru, które są absolutnym HITEM! - wymienia przykładowy asortyment.

Dodatkowo w nowym sklepie znajdziecie odżywki dla sportowców oraz wiele suplementów diety. Są też zestawy świąteczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz bony dla każdego klienta z okazji otwarcia sklepu

Nie jesteście pewni, od czego zacząć, jaki produkt jest wart wypróbowania? NOVA PRO to więcej niż zwykły sklep - to też wiedza i inspiracje do lepszego, zdrowszego życia. Codziennie na profilu sklepu w mediach społecznościowych przeczytasz o wybranym produkcie - jego właściwościach, zastosowaniach i korzyściach. Niedawno prezentowany był np. NUTLOVE, pyszny, słodki krem na kanapkę albo gofra - bez grama cukru! Zajrzyjcie na profil po więcej ciekawych produktów.

- Zaraz Nowy Rok i nowe postanowienia, nie czekaj i zacznij dbać o swoje zdrowie już dziś! - zachęca właściciel. - My gwarantujemy sprawdzonej jakości produkty oraz świetną obsługę. Znajdziecie nas przy ulicy Mikołaja Kopernika 3/4B przy targowisku miejskim. Do zobaczenia na zakupach. Zapraszamy!!!


NOVA PRO - przyjdź po zdrowie!
Iława, ul. Kopernika 3/4B.
Tel. 739 001 801.
Odwiedzaj też na Facebooku: link.


Iława. Sklep NOVA PRO pomoże Ci zadbać o zdrowie i lepsze samopoczucie. Zobacz przykładowe produkty.

Ilość zdjęć 17

Artykuł sponsorowany.

REKLAMALady D
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3042 sekundy