REKLAMAWażka
REKLAMASadek

(Fot. KPP w Iławie.)

Akcja Fundacji Piramida Pomocy na terenie powiatu iławskiego coraz bardziej się rozkręca - kolejny nietypowy pojemnik stanął w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie. Natomiast do lubawskiej jednostki trafiło już kilkanaście worków z plastikowymi nakrętkami, a wszystko po to, aby wesprzeć Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wręczania prezentów. Dary różnej wielkości docierają także do Komisariatu Policji w Lubawie w ramach akcji Fundacji Piramida Pomocy. Do lubawskiej jednostki policji w ostatnim czasie trafiło aż kilkanaście worków z plastikowymi korkami. Przekazane nakrętki w najbliższym czasie zostaną przekazane do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze otrzyma Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic z przeznaczeniem na zakup aparatów słuchowych w ramach banku aparatów słuchowych. Takie prezenty szczególnie cieszą, gdyż dzięki nim można wesprzeć osoby potrzebujące, a także „oszczędzić” środowisko.

Za wszystkie nakrętki policjanci bardzo serdecznie dziękują!

I Ty możesz pomóc dzieciom, zbierając nakrętki. „Zbieraj i  przyłącz się, aby pomagać!” - zachęcają mundurowi. Nowy pojemnik, wykonany z opon, stanął już w iławskiej komendzie na ulicy Wiejskiej i jest do dyspozycji wszystkich, którzy chcą pomóc potrzebującym.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMA1%

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.507 sekundy