REKLAMAGrene
REKLAMAzielona aleja

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Poznaliśmy najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia o epidemii koronawirusa w powiecie iławskim, województwie warmińsko-mazurskim i całym kraju.

W powiecie iławskim testy potwierdziły minionej doby 36 nowych przypadków SARS-CoV-2. Jest to, w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców, 3,88. Jedna osoba chora na COVID-19 i inne choroby zmarła.

W województwie warmińsko-mazurskim mamy do czynienia z 988 nowymi przypadkami koronawirusa. To wysoki przyrost - 6,96 na 10 tysięcy mieszkańców. W regionie odnotowano także 15 zgonów; w tym dwie osoby nie miały chorób współistniejących.

W całym kraju Ministerstwo Zdrowia potwierdza 12 955 nowych przypadków zakażenia koronawirusem (3,38 na 10 tysięcy mieszkańców). Wśród 565 zakażonych koronawirusem osób, które zmarły, 125 nie miało chorób współistniejących. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4982 sekundy