REKLAMAlimpio
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 stycznia 2021, 13:37 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Ruch samochodowy i pieszy praktycznie zamarł, a Iława była niemal całkowicie opustoszała, kiedy w sylwestrową noc wybiła północ, a niebo nad miastem rozświetlił tradycyjny pokaz fajerwerków.

W centrum miasta, na bulwarach nad Małym Jeziorakiem, pokaz, który realizowano z korony iławskiego amfiteatru, oglądało zaledwie kilkanaście osób.

Zdecydowana większość iławian zdecydowała się pozostać w swoich domach, co było zgodne z treścią rządowego rozporządzenia i apelem premiera o nieprzemieszczanie się.

W centrum miasta można było zobaczyć kilka policyjnych patroli, jednak pojedyncze osoby spokojnie wracające do domów po zakończonym pokazie nie były przez funkcjonariuszy zatrzymywane.

Czy pokaz z okien i balkonów w poszczególnych częściach miasta był widoczny? Zapewne nie dla wszystkich, także z racji dość silnej mgły, która minionej nocy tłumiła efekt fajerwerków.

Pokaz hucznej sylwestrowej pirotechniki, zorganizowany przez Iławskie Centrum Kultury, zakończył nietypowy i trudny rok. Czy ten nowy, 2021, będzie lepszy? Tego naszym Czytelnikom życzymy!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława oraz Rafał Gronkiewicz.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~J. 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Co za debil wydał kase na pokaz fajerwerków w lokdown trzeba bylo zaczekać. Jak poszło z kasy miasta to burmistrz chyba oszalal. Najpierw 100 tyś na reklamę w Olsztynie teraz to ?????

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin :) 1 2 miesiące temuocena: 91% 

    Ja pitole jaki pokazTo był jakiś blemażJak można tyle PLN za nasze podatki wywalić w pi..u, znaczy powietrze bez widowni. Nawet pogoda nie była po stronie włodarzey. Taczka czeka pod ratuszemAlbo sami się wywiozą, lub możemy im lekko pomóc.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i mądrych wyborów.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3656 sekundy