SKOK
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Nowy Rok nie dla wszystkich jest spokojny i szczęśliwy. Minionej doby 52 osoby z powiatu iławskiego dowiedziały się o pozytywnym wyniku swojego testu na obecność SARS-CoV-2.

Sytuacja epidemiczna nie poprawia się. Wręcz przeciwnie: obserwujemy powrót do wysokich wskaźników dotyczących liczby zachorowań.

Statystyki datowane na 1 stycznia 2021 w powiecie iławskim odnotowują 52 nowe przypadki koronawirusa (5,6 na 10 tysięcy mieszkańców). Jedna osoba, która miała też choroby współistniejące, zmarła.    

W województwie warmińsko-mazurskim mamy z kolei 825 nowych zakażeń (5,81 na 10 tysięcy mieszkańców). Zgonów wśród osób zakażonych odnotowano 11; z tego 1 osoba nie miała chorób współistniejących. 

11008 - tyle nowych przypadków koronawirusa potwierdzają oficjalne statystyki Ministerstwa Zdrowia w całym kraju. To 2,87 na 10 tysięcy mieszkańców. Związanych z koronawirusem zgonów minionej doby było w naszym kraju 400; z tego 122 osoby nie miały chorób współistniejących.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4413 sekundy