REKLAMAGrene
REKLAMAzielona aleja

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Drugi dzień z rzędu utrzymuje się wyraźnie niższa liczba wykonywanych w kierunku koronawirusa testów. Poniżej podajemy, jak przekłada się to na ilość wykrytych przypadków SARS-CoV-2.

Zgodnie z raportem z 3 stycznia w ciągu minionej doby wykonano ponad 29,6 tys. testów na obecność koronawirusa, wynika z danych Ministerstwa Zdrowia. Dla porównania, zgodnie z informacjami z wczoraj, tych testów było 27,6 tys., natomiast z przedwczoraj: 46,7 tys. (wtedy też było więcej wykrytych przypadków).

Wykonane testy pozwoliły wykryć w powiecie iławskim 25 nowych przypadków koronawirusa (2,69 na 10 tys. mieszkańców), w województwie warmińsko-mazurskim 376 (2,65 na 10 tys. mieszkańców), a w całym kraju 5 739 (1,5 na 10 tys. mieszkańców). 

W powiecie iławskim nie odnotowano minionej doby zgonów, w regionie było ich 5 (w tym jedna osoba nie miała chorób współistniejących), natomiast w kraju zmarło 61 zakażonych koronawirusem osób, z tego 7 nie miało chorób współistniejących. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.442 sekundy