REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2021, 11:15 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

W ciągu doby wykonano ponad 48,4 tys. testów na koronawirusa, podaje we wtorek, 5 stycznia Ministerstwo Zdrowia. To poziom sprzed noworocznego spadku. A jak ten fakt przekłada się na liczbę nowych wykrytych zakażeń SARS-CoV-2?

W powiecie iławskim mamy wzrost, ale nieznaczny.

Minionej doby testy potwierdziły koronawirusa u 16 kolejnych osób z terenu naszego powiatu, to 1,72 na 10 tysięcy mieszkańców. Tragiczny jest lokalny bilans zgonów. Tylko od wczoraj zmarło 4 mieszkańców naszego powiatu - osoby te chorowały na COVID-19, ale też inne choroby.

W całym województwie warmińsko-mazurskim zakażenie potwierdzono u kolejnych 601 osób - daje to 4,23 w przeliczeniu na 10 tys. mieszkańców. Z 30 osób, które zmarły, u 3 nie stwierdzono chorób współistniejących. 

W całym kraju nowych zakażeń odnotowano 7 624 - 1,99 na 10 tys. mieszkańców. Resort zdrowia potwierdza 341 zgonów, z tego 85 osób nie miało chorób współistniejących. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~taka prawda 3 miesiąc temuocena: 82% 

  fatalnej opozycji NIGDY NIC SIĘ NIE PODOBA. a jak rządzili to obcięli zasiłek pogrzebowy , podnieśli wiek emerytalny / kobietom o 7 lat bo pinindzy nie mieli . Ale robili bezczelne drwiny: hahaha, ale jaja, ale jaja z Polski , którą rządzili i zrobili z niej kamieni kupę obecnie Miller , Janda ???? Nie pamiętam autora tych słów , że na Titaniku szczury pierwsze były w szalupach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do weselnika poniżej. 2 miesiąc temuocena: 100% 

  PRAWDA ZAWSZE PRAWDĄ BĘDZIE ! 8 lat rządzili i ,,,,,,,,,,pinidzy nie mieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~weselnik 1 miesiąc temuocena: 27% 

  prawda to dla zwolenników PiSu rzecz względna, którą można naginać jak konstytucję. Wiek emerytalny owszem podwyższono, jednak dzięki temu emerytury byłyby ludzkie. To niestety nieuniknione i nawet Putin wiek u siebie podniósł. Nawet ZUS przyznaje, że przy utrzymaniu obecnego wieku emerytalnego systemowi grozi plajta, a emerytury będą głodowe.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3815 sekundy