REKLAMAWażka
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Koronawirus nie odpuszcza, chociaż dzisiejsze statystyki są lepsze od tych z wczoraj, gdy odnotowano gwałtowny wzrost liczby nowych zakażeń.

Minionej doby, zgodnie z raportem Ministerstwa Zdrowia datowanym na 7 stycznia, potwierdzono ich w powiecie iławskim nieco mniej, dokładnie 34 (to 3,66 w przeliczeniu na 10 tys. mieszkańców). Nie odnotowano natomiast wśród osób zakażonych koronawirusem, pochodzących z naszego powiatu, nowych przypadków śmiertelnych. 

W całym województwie warmińsko-mazurskim nowych przypadków koronawirusa było 709 - 4,99 na 10 tys. mieszkańców. Wśród 10 zakażonych koronawirusem osób z naszego regionu, które zmarły, były 2, u których lekarze nie stwierdzili chorób współistniejących. 

W całym kraju nowych przypadków koronawirusa mamy 12 054 (3,14 na 10 tys. mieszkańców). Zmarło 186 osób, w tym 38 bez chorób współistniejących. 

Minionej doby w całym kraju wykonano 46,7 tys. testów w kierunku koronawirusa. Zgodnie z danymi z dzisiejszego poranka liczba zaszczepionych w Polsce osób przekroczyła 160 tysięcy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3135 sekundy