REKLAMAPatrz
REKLAMAspołem
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 stycznia 2021, 09:46 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Tragiczna informacja z Kurzętnika. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są okoliczności i przyczyna śmierci 13-letniej dziewczyny, której ciało znaleziono w piątek w tej miejscowości.

Dziewczynka była podopieczną domu dziecka w Pacółtowie. Uciekła z placówki w czwartek, wynika z informacji Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

Na ciało dziewczyny natknął się w piątek rano przypadkowy przechodzień. Mężczyzna zawiadomił policję w Nowym Mieście Lubawskim. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Elblągu Sławomir Karmowski podał, że ciało 13-latki znajdowało się w strumyku. Nie stwierdzono na nim śladów działania osób trzecich. We wtorek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która może dać odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci 13-latki.

Nastolatka była podopieczną domu dziecka w Pacółtowie. Oddaliła się z placówki w czwartek. Ostatnio była tam widziana między godziną 15 a 16. Gdy w placówce zorientowano się, że jej nie ma, wszczęto poszukiwania.

Dom dziecka w Pacółtowie, gdzie przebywała 13-latka, położony jest pod Nowym Miastem Lubawskim, w odległości około 6 km od Kurzętnika.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ania 3 18 dni temuocena: 75% 

  ciekawe czy matka poinformowała policje że jej partner mieszka w Nowym Mieście Lubawskim i dziewczyna była u niego feralnego dnia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prostolinijny 2 18 dni temuocena: 33% 

  Ciekawe kiedy się zorientowano i jak wyglądały te poszukiwania...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 1 18 dni temuocena: 50% 

  Kolejna tragedia kończąca się w wodzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5132 sekundy