REKLAMAGaraże
REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

We wtorek, 12 stycznia mamy do czynienia ze stosunkowo niskim przyrostem nowych zakażeń koronawirusem. Niestety, statystyka dotycząca zgonów jest mniej optymistyczna.

Minionej doby kolejnych 16 mieszkańców powiatu iławskiego dowiedziało się o swoim pozytywnym wyniku testu w kierunku koronawirusa. W przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców daje to wskaźnik o wartości 1,72. Odnotowano 1 zgon; osoba ta miała choroby współistniejące.

W regionie dobowe śmiertelne żniwo trwającej epidemii to z kolei aż 23 ofiary. Z tego 6 osób nie miało chorób współistniejących. Nowych przypadków zakażenia na Warmii i Mazurach resort zdrowia potwierdza 483, czyli 3,4 na 10 tysięcy mieszkańców.    

W kraju nowych przypadków SARS-CoV-2 mamy 5 569 (1,45 w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców). Z 326 osób, które zmarły, 93 nie miały chorób współistniejących.     

Red. kontakk@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3951 sekundy