REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

"Be Beauty" - to salon urody, który istnieje w Iławie od stosunkowo niedawna. Ale właścicielka, Wioletta Lewandowska-Tasarz, nie jest w branży nowa. Wręcz przeciwnie: w zawodzie kosmetyczki ma aż 15-letnie doświadczenie. We własnym salonie postawiła na innowacyjne urządzenie Aqua Gen+, którego jest jedyną w naszej części regionu autoryzowaną użytkowniczką.

Salon "Be Beauty" powstał w połowie lipca ubiegłego roku. Znajdziecie go na ulicy Zielonej 82 w Iławie. W tej samej lokalizacji działa salon fryzjerski "Naomi" Katarzyny Szczypskiej.

- To bardzo wygodne dla naszych klientek. Mają "pod jednym dachem" usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Często mogą dzięki temu oszczędzić czas, np. wykonuję manicure, podczas gdy klientka czeka z farbą na głowie - mówi właścicielka "Be Beauty", kosmetyczka Wioletta Lewandowska-Tasarz.

Jej salon specjalizuje się w kosmetyce twarzy i ciała, pielęgnacji dłoni i stóp "od A do Z" oraz makijażu okolicznościowym, w tym ślubnym. Oferuje m.in. popularny teraz zabieg pielęgnacji oprawy oczu "brow henna" - to, jak zapewnia Pani Wioletta, prawdziwy hit.

Zabiegi wykonywane są tutaj z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Aqua Gen+. To jedyny w Iławie i okolicach autoryzowany salon z taką maszyną.

- Urządzenie to wyposażone jest w 7 różnych głowic; każda służy do innego zabiegu: od głębokiego oczyszczania skóry przez lifting po zabiegi przeciwzmarszczkowe i ujędrniające - wyjaśnia Pani Wioletta. - Możliwe jest też przeprowadzenie zabiegu z wykorzystaniem kapsułki; zawarte w niej składniki aktywne są wprowadzane w głąb skóry i rozpuszczane tlenem. Przed wprowadzeniem do skóry składniki nie ulegają utlenieniu; ten zabieg to prawdziwa "petarda"!

SPECJALNIE DLA CZYTELNICZEK PORTALU INFO IŁAWA: TRZY ZAPROSZENIA NA ZABIEGI!

Salon "Be Beauty" zaprasza Czytelniczki portalu www.infoilawa.pl na trzy gratisowe zabiegi wodorowego oczyszczania twarzy z wykorzystaniem urządzenia Aqua Gen+. Zaproszenia rozlosujemy wśród osób, które publicznie udostępnią wskazany pod tym linkiem konkursowy post na profilu portalu Info Iława na Facebooku. Wyniki podamy za tydzień, 19 stycznia. Powodzenia!

AKTUALIZACJA: WYNIKI!

Miło nam podać do wiadomości wszystkich zainteresowanych wyniki naszej zabawy. Dziękujemy za Wasze ogromne zainteresowanie! Szczęście tym razem uśmiechnęło się do następujących osób, które zdobywają zaproszenia na zabieg wodorowego oczyszczania twarzy z wykorzystaniem urządzenia Aqua Gen+:

  • Anna Domżalska;
  • Sylwia Szczepańska;
  • Katarzyna Roch.

f

Gratulujemy! W celu umówienia się na dogodny termin prosimy o kontakt bezpośrednio z salonem pod numerem telefonu 500 767 515.

AQUA GEN+. CO CZYNI TO URZĄDZENIE WYJĄTKOWYM?

Aqua Gen+ wykorzystuje właściwości aktywnego wodoru w oczyszczaniu, nawilżaniu oraz odmładzaniu skóry. Wprowadzanie cząsteczek wodoru gwarantuje skuteczne złuszczenie i oczyszczenie. Bez przeszkód docierają one do głębszych warstw skóry, eliminują wolne rodniki i intensywnie dotleniają skórę.

Dostępne głowice:

  • - do ultradźwięków meso+; generuje wibracje ultradźwiękowe, które otwierają pory w skórze, umożliwiając składnikom aktywnym głęboką penetrację jej warstw;
  • - do terapii wodorowej Aqua Gen+; głębokie i dokładne oczyszczenie skóry dzięki działaniu atomów aktywnego wodoru, które dodatkowo neutralizują wolne rodniki i hamują procesy starzenia się skóry;
  • - do oxybrazji; tlenowe wtłaczanie w skórę substancji aktywnych i odżywczych z odpowiednio dobranej ampułki zabiegowej;
  • - polar RH+; stymuluje produkcję kolagenu w skórze, wygładza i spłyca zmarszczki;
  • - OxyCO Gen+; efekt maksymalnego dotlenienia, rozjaśnienia i wygładzenia skóry dzięki zastosowaniu połączonego działania kapsułki z węglanem wapnia i kwasem cytrynowym oraz specjalnego żelu;
  • - Bi-polar RH+; wygładzenie zmarszczek wokół oczu, zagęszczenie i ujędrnienie skóry poprzez stymulację kolagenu;
  • - "hot & cold"; stymulacja skóry "ciepło - zimno", ciepło zwiększa oczyszczające efekty zabiegu i pozwala usunąć uporczywe czarne zaskórniki, działanie chłodzące wpływa na ukojenie skóry i zmniejszenie zaczerwienienia.

f


"Be Beauty" - kosmetyka i paznokcie
Wioletta Lewandowska-Tasarz

ul. Zielona 82
14-200 Iława
Tel. 500 767 515.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2449 sekundy