REKLAMAGaraże
REKLAMAipb_nowa

(Fot. Archiwum prywatne.)

"Z wielkim żalem żegnamy się z naszą Gabrysią, która odeszła do domu Bożego" - zawiadomili bliscy Gabrieli Tyburskiej z Laseczna Małego w gminie Iława. Kobieta niestety przegrała walkę z nowotworem; zmarła 12 stycznia w wieku 55 lat po tym, jak spędziła z rodziną ostatnie święta. Mieszkańcy licznie wspierali zbiórki na Jej rzecz prowadzone w Internecie.

"W daleką podróż zabrał Cię Bóg,
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali...
Z wielkim żalem żegnamy się z naszą Gabrysią, która odeszła do domu Bożego", 

f

tak żegnają Zmarłą jej najbliżsi, jednocześnie serdecznie dziękując darczyńcom za wszelkie wsparcie. W ramach publicznej zbiórki zorganizowanej za pośrednictwem portalu zrzutka.pl na nierefundowaną terapię antynowotworową udało się zebrać ponad 55 tysięcy złotych; także dzięki grupie z licytacjami założonej w mediach społecznościowych przez członków rodziny. 

"Taką właśnie Panią Gabrielę - radosną i pełną sił, jak na powyższym zdjęciu - chcemy  pamiętać", tak z kolei żegnają się ze zmarłą pracownicy i podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Iławie, gdzie uczęszcza niepełnosprawna Wiola, jedna z trojga dzieci Państwa Tyburskich. Pani Gabriela już raz, sześć lat temu, pokonała nowotwór. Niestety, tym razem się nie udało...

Każdego, kto zechciałby uczestniczyć w ostatniej drodze śp. Gabrieli Tyburskiej, bliscy informują, że pierwszy różaniec odbędzie się w środę, 13 stycznia o godzinie 18:00 w kaplicy przy kościele parafialnym w Lasecznie. Kolejne różańce w czwartek, 14 stycznia o godzinie 18:00 i w piątek, 15 stycznia o godzinie 10:00. Natomiast o godzinie 11:00 odbędzie się wyprowadzenie ciała na mszę żałobną do kościoła parafialnego w Lasecznie.

Rodzinie przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia z powodu ich straty.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2597 sekundy