REKLAMAGaraże
REKLAMAspołem

(Zdjęcia: Karol Synowiec/Jeziorak Iława.)

Piłkarze Jezioraka Iława mają za sobą pierwszy trening w 2021 roku. Po pięciu tygodniach przerwy drużyna trenera Wojciecha Figurskiego rozpoczęła przygotowania do wiosny. Pierwsze zajęcia odbyły się w iście zimowej scenerii.

- Wracamy do pracy! - ogłosił Jeziorak.

We wtorek po południu odbył się premierowy trening w 2021 roku. Po krótkiej, inaugurującej przemowie prezesa Andrzeja Sobiecha rozpoczęły się zajęcia. Był lekki rozruch, rozbieganie, nie zabrakło też czasu na treningową gierkę na pomniejszonym polu gry.

We wtorkowym treningu udział wzięło 19 zawodników. Z drużyną trenował środkowy obrońca Paweł Olszewski (ostatnio Ossa Biskupiec Pomorski). Do zespołu dołączyli też zawodnicy z zespołu juniorów starszych prowadzonych przez trenera Tomasza Radzińskiego. Na treningu pojawili się również piłkarze, którym będzie przyglądał się trener Wojciech Figurski. 

23 stycznia iławianie rozegrają pierwszy mecz sparingowy, a rywalem będzie II-ligowy Sokół Ostróda.

Jeziorak Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Karol Synowiec/Jeziorak Iława.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3408 sekundy