REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
Na stopklatkach z monitoringu uchwycono tego mężczyznę.

Na stopklatkach z monitoringu uchwycono tego mężczyznę. (Fot. materiały operacyjne biura Rutkowski.)

Sylwestrowa kradzież pod Nowym Miastem Lubawskim. Złodziej włamał się pomimo bawiących się kilkanaście metrów dalej domowników.

Mała sylwestrowa imprezka w okolicach Nowego Miasta Lubawskiego. W oczekiwaniu na Nowy Rok osoby bawiące się kilkanaście metrów od swojego domu nie przeczuwały nawet, że ich dom może zostać w tym czasie okradziony.

Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych, między 21:45 a 22:20, w sylwestra 2020 roku w Łąkach Bratiańskich. Złodziej najpierw sforsował żaluzję zewnętrzną, po czym perfekcyjnym odwiertem otworzył balkonowe drzwi. Mimo że mieszkańcy domu bawili się kilkanaście metrów dalej w ogrodzie zimowym i co kilkanaście minut wchodzili do domu, nie zauważyli złodzieja. Mało tego: dla przezorności po każdej wizycie w domu zamykali drzwi na klucz. Zamiast wystrzału szampanowych korków popłynęły łzy.

Przestępca wyniósł z domu sejf oraz biżuterię. W sejfie znajdowały się także dokumenty i kluczyki do Mercedesa i BMW. Łączne straty właścicieli oszacowano na około 100 000 zł.

Jako że nie jest to pierwsze włamanie w tej okolicy, poszkodowani zwrócili się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego. Jego agenci od razu rozpoczęli działania na terenie Nowego Miasta Lubawskiego i w okolicach, by wyjaśnić tę zuchwałą kradzież.

Jeśli chcesz przekazać Krzysztofowi Rutkowskiemu informacje na temat widocznych na zdjęciach przedmiotów albo sprawców kradzieży, zadzwoń na numer 600 007 007.

Informacje i zdjęcia: materiały operacyjne biura Rutkowski.

Zuchwała kradzież z sylwestrowej nocy. Zobacz na zdjęciach, co zginęło.

Ilość zdjęć 13

Na stopklatkach z monitoringu uchwycono tego mężczyznę.

Złodziej "perfekcyjnym odwiertem otworzył balkonowe drzwi", komentują detektywi.

Detektywi uważają, że samochody mogły pilnować miejscowości Bratian i Nowe Miasto Lubawskie, w okolicach ulicy Kolejowej 71.  Godziny włamania: 21:45-22:20.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4123 sekundy