REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa

(Zdjęcia: materiały organizatora akcji.)

Już tylko tydzień dzieli nas od wydarzenia organizowanego pod hasłem "Magiczne auta sercem dla WOŚP" w ramach zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na pomysł, jak pogodzić obowiązujące obostrzenia z włączeniem się w coroczną akcję wpadł Mirosław Korzeń. Czytelnicy portalu www.infoilawa.pl znają go już ze świąteczno-noworocznej akcji zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt z iławskiego schroniska. Smakołyki dla czworonogów zbierane były wówczas do Fiata 126p.

Teraz pora na kolejną akcję - tym razem w ramach 29. finału WOŚP, podczas którego pieniądze zbierane będą dla laryngologii i otolaryngologii. Mirosław Korzeń zaprasza wszystkich zmotoryzowanych do stworzenia wspólnie... ogromnego "motoserca".


Wydarzenie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 24 stycznia w godzinach 17:00-20:00 na parkingu przed marketem Tesco na ulicy Wyzwolenia w Lubawie. 


- Mile widziane są wszystkie marki, modele, typy i roczniki - mówi organizator. - Na aucie, na dachu i masce, trzeba zamontować lampki choinkowe 230V. Do mocowania polecam taśmę izolacyjną. Każdy z uczestników musi mieć przy sobie także przedłużacz (minimum 5mb/230V) tak aby móc przyłączyć się do sieci. Zalecamy przestrzeganie reżimu sanitarnego - dodaje Mirosław Korzeń.

Będzie obecny wolontariusz - chętni będą więc mogli dorzucić swój datek na rzecz 29. finału WOŚP.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: materiały organizatora akcji.

REKLAMA1%

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3739 sekundy