REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa
Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły.

Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły. (Fot. Info Iława.)

W Iławie właśnie pojawiła się NOWOŚĆ dla tych wszystkich, którzy marzą o tym, by komunikatywnie władać językiem angielskim. Sprawdzamy, czym szkoła pod szyldem marki SzybkiAngielski.pl różni się od innych podobnych placówek.

Najnowsza wiedza o ludzkim mózgu i procesach uczenia się, a także zaangażowanie do nauki wszystkich ludzkich zmysłów - to podejście, które stanowi o ich skuteczności. I o tym, że kursanci nie mogą się doczekać kolejnych zajęć!

"Nigdy wcześniej czegoś takiego nie spotkałem; to jest sposób uczenia się, który naprawdę dociera indywidualnie do każdego człowieka" - powiedział o tej metodzie wokalista Michał Szpak. Inny muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka przyznaje, że jest nią zafascynowany, a prezenterkę Dorotę Gardias pierwsze efekty pozytywnie zaskoczyły podczas zagranicznego wyjazdu po 3 miesiącach nauki. - W czasach, gdy powszechne jest wynajmowanie do reklam znanych twarzy, u nas zobaczysz wyłącznie osoby, które naprawdę są naszymi Uczniami - podkreśla właściciel marki. 

Sieć się rozwija - 36. placówka właśnie powstała w Iławie. Po siedzibie, którą znajdziecie na ulicy Sobieskiego, oprowadziła nas Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły.

- SzybkiAngielski.pl to marka ułatwiająca naukę języka angielskiego. Metodę, na której pracujemy, stworzył brytyjski psycholog Colin Rose, zaś do Polski wprowadził tę markę Krzysztof Litwiński, były tłumacz George'a Busha (seniora) i Margaret Thatcher - opowiada. - Wyróżniamy się tym, że uczymy języka angielskiego szybko. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci uczyli się języka skutecznie i w sposób dopasowany do siebie, co skutkuje tym, że nasze kursy trwają pół roku.

W tym czasie kursanci pracują hybrydowo: raz w tygodniu na 60 minut spotykają się z lektorem, a 100% tego czasu to komunikacja w języku angielskim.

- Tu nie ma miejsca na żadne kserówki czy omawianie teorii, całe spotkanie wypełnione jest komunikacją po angielsku, a wszystko w atmosferze wesołego spotkania w gronie znajomych - podkreśla Małgorzata Doborzyńska-Zorychta.

- Na zajęciach jest zero stresu, 200% zabawy! - tak z kolei podsumowała swoje doświadczenie jedna z uczestniczek wypowiadająca się dla telewizyjnego programu "Pytanie na śniadanie". 

W tym samym materiale Krzysztof Litwiński podkreślał, że to, co z zewnątrz wygląda na świetną zabawę, w rzeczywistości opiera się na najnowszych badaniach i wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu. Z tego m.in. wypływa angażowanie do nauki wszystkich zmysłów. Podczas zajęć nie brakuje też... ruchu. 

A co z teorią, gramatyką, słówkami? Przecież bez tych elementów nie da się opanować języka?

- Rzeczywiście, dlatego nasi uczestnicy do zajęć z lektorem przygotowują się w swoim własnym czasie poprzez interaktywną internetową platformę udostępnianą przez szkołę, dostępną również w formie mobilnej aplikacji. To ona wprowadza cały materiał: teorię, gramatykę, słówka, wiedzę na temat struktury zdań - mówi managerka szkoły w Iławie. - Kursant do zajęć przygotowuje się w domu; sugerujemy, aby robił to codziennie, poświęcając na to 20 minut.

Później, podczas spotkań z lektorem ta wiedza jest aktywowana.

- Odbywa się to w charakterze spotkania ze znajomymi, bez stresu, w formie dobrej zabawy tak, aby kursant mógł "odblokować się" w zakresie mówienia w języku obcym - dodaje Małgorzata Doborzyńska-Zorychta.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie - w małych, obecnie 2-3 lub 4-osobowych grupach oraz indywidualnie. Jest również możliwość ich organizacji online. Zanim nowy uczestnik rozpocznie zajęcia, przejdzie proces diagnozy językowej tak, aby określić poziom. Szkoła uruchomi grupy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych; będą również grupy dla dzieci i młodzieży. SzybkiAngielski.pl w Iławie zaprasza też do kontaktu firmy zainteresowane współpracą; możliwa jest organizacja zajęć w sali konferencyjnej wskazanej przez firmę.

SzybkiAngielski.pl w Iławie - tak wyglądają sale, w których jest "zero stresu, 200% zabawy"!

Ilość zdjęć 10

Ul. Sobieskiego w Iławie - to 36. w kraju lokalizacja szkoły SzybkiAngielski.pl.

Znajdziesz ich też na Facebooku.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6186 sekundy