REKLAMASadek2
SKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2021, 12:55 komentarzy 3

(Fot. Susz.pl.)

Wsparcie od Gminy Susz dla zespołu ratowników medycznych na walkę z COVID-19.

Walka z koronawirusem nadal trwa, dlatego Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski podjął decyzję o ponownym wsparciu Szpitala Powiatowego w Iławie.

Tym razem środki ochrony osobistej podarowane przez Gminę Susz trafiły do zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego z powiatu iławskiego.

Niezbędne wyposażenie ochrony osobistej zakupiono ze środków rezerwy przeznaczonej na zarządzanie kryzysowe w kwocie 16.759,89 zł.

Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski przekazał m.in.: kombinezony ochronne w ilości 200 szt., fartuchy medyczne z fizeliny w ilości 2 000 szt., półmaski z filtrem FFP3 w ilości 350 szt. i rękawice nitrylowe w ilości 400 szt.

Podarowany asortyment trafił na ręce ratowników medycznych z zespołu wyjazdowego ratownictwa medycznego, stacjonującego w budynku Centrum Zarządzania Kryzysowego w Suszu, a obsługującego wszystkich mieszkańców powiatu iławskiego.

Za: Susz.pl/red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. Gmina Susz.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~krzysiek 2 ponad rok temuocena: 67% 

  Z własnej kieszeni nie dał to czym się chwalić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszak 1 ponad rok temuocena: 63% 

  (...) Ważne żeby na zdjęciu był.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4256 sekundy