REKLAMAGaraże_Tynkowane
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2021, 15:05 komentarzy 4

(Fot. TVP/Teleexpress.)

"Stary rower - podaj dalej" - tak nazywa się charytatywna akcja realizowana w Iławie i Brodnicy; zatacza coraz to szersze kręgi!

Krótki reportaż z ostatniej, czwartej edycji, która - podobnie jak poprzednie - zakończyła się sukcesem - można było zobaczyć w "Teleexpressie Extra".

Czytelnicy portalu infoilawa.pl dobrze już znają akcję zbiórki i naprawy starych rowerów, które po serwisie przekazywane są wychowankom domów dziecka. To inicjatywa Damiana Budzyńskiego, właściciela sklepów z rowerami w Brodnicy i Iławie. Przedsięwzięcie liczy sobie już cztery lata, ale bynajmniej nie gaśnie; wręcz przeciwnie - nabiera wiatru w żagle. Także pod względem promocyjnym. Ostatnio o pomyśle na to, jak pomóc dzieciom z placówek opiekuńczych aktywnie spędzać czas, można było usłyszeć na antenie ogólnopolskiej telewizji.

- Z małego zrywu sklepu rowerowego zrobiła się fajna akcja społeczna - powiedział "Teleexpressowi Extra" Damian Budzyński. - Przyłączyły się do nas urzędy, lokalne firmy, wiele osób nas wspiera i nagłaśnia tę akcję - dodał pomysłodawca i organizator inicjatywy "Stary rower - podaj dalej".

W tym roku akcja ustanowi swój nowy rekord - jednośladów, które po liftingu trafią do domów dziecka w regionie, będzie około 200!

Kto przegapił telewizyjny materiał o akcji, ten może go zobaczyć poniżej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Źródło materiału wideo: „Teleexpress Extra” - TVP/publikacja za: TV Brodnica.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Dominika 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Świetna inicjatywa. Brawo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czerwoni zawsze bezwstydni 3 miesiąc temuocena: 17% 

  a czy iławskij burmistrz znajet ? ilu byłych ormowców w radzie zasiadajet ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~spider ubek 2 miesiąc temuocena: 100% 

  W karty cię opierdzielają, to na info wylewasz frustrację?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Privat 1 miesiąc temuocena: 89% 

  pomyliłeś strony. Tu komentujemy SUPER akcję sklepu rowerowego "Stary rower - podaj dalej" a nie jak to wy wszyscy pisowcy potraficie p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.ć jeden na drugiego

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4225 sekundy