REKLAMAWażka
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2021, 11:41 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Ponad promil alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który przyszedł do pracy do jednej z lokalnych firm. Wykonując czynności zawodowe w stanie nietrzeźwości, popełnił wykroczenie, za które został ukarany mandatem. Oprócz konsekwencji prawnych pracodawca może wobec mężczyzny podjąć kroki dyscyplinarne.

We wtorek (19.01.2021r.) kilka minut po godz. 11:00 do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyjechał kierownik jednej z iławskich firm ze swoim pracownikiem. Mężczyzna oświadczył, iż podejrzewa, że 63-latek przyszedł do pracy pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia kierownika. Okazało się, że mieszkaniec Iławy podjął czynności zawodowe, mając ponad promil alkoholu w organizmie. 63-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

Oprócz konsekwencji prawnych pracodawca może wobec mężczyzny podjąć kroki dyscyplinarne.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Rubin 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Ojej, walczył z koronawirusem. Nie chciał nikogo zarazić i się wyjałowił.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3147 sekundy