REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2021, 12:55 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie „poleje się” policyjna krew. 

Akcja zbiórki krwi dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych, bo to między innymi ta grupa zawodowa, mając kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych najlepiej rozumie potrzebę honorowego krwiodawstwa.

21 stycznia b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew.  Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych i wszystkich chętnych.

Organizatorem akcji jest Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Chętnych do udziału w akcji oddania krwi policjanci zapraszają z dowodem osobistym lub legitymacją honorowego dawcy krwi do budynku iławskiej policji. 

- Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi - mówi w imieniu komendy na ulicy Wiejskiej asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy jednostki.

Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc w zbiórce tego drogocennego leku.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Co to się Panie wyprawia?! 1 2 miesiące temuocena: 0% 

    No to wreszcie wiem czemu nie widać policji przy pracy. Oddają krew dla m.in. ofiar tych wypadków, których mogłoby nie być, gdyby patrolowali drogi i ulice. Tak trzymać, dzielni chłopcy!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3526 sekundy