REKLAMAPatrz
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2021, 12:30 komentarzy 8

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Janusz Pawłowski, czyli syn znanego z programu "Złomowisko PL" Marka "Krzykacza" Pawłowskiego, zwanego "królem złomu", zbierał złom w Iławie i okolicach w sobotnie południe. Udało się zebrać 3 000 kg "metalowego złota".

- Dziękuję za bardzo ciepłe przyjęcie, otrzymałem wiele wiadomości z zaproszeniem po ponowny odbiór złomu, bo niestety nie zdążyliśmy odwiedzić wszystkich punktów. Dlatego akcję na pewno powtórzymy w niedługim czasie. Chciałbym szczególnie podziękować iławskim przedsiębiorcom: firmie Konstal i Wiemaryb. Bardzo solidnie doładowali naszego busa - podsumowuje swoją wizytę nad Jeziorakiem Janusz Pawłowski.

f

Cały zebrany towar przyjął zaprzyjaźniony skup złomu z Lidzbarka k. Działdowa - firma Wtórmet. 

- Mieliśmy przyjemność współpracować z ojcem Janusza. Dziś Marka już z nami nie ma, wspominamy go bardzo miło, był bardzo dobrym człowiekiem. Janusz zawsze może liczyć na dobrą cenę złomu w Lidzbarku - zapewnia Łukasz Czarnomorzec. 

Kolejna akcja Janusza Pawłowskiego w naszych stronach niebawem.

REKLAMANAJLAK

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~***** *** 8 miesiąc temuocena: 82% 

  Kto w tym Konstalu zajmuje się PR? Język kolokwialny jest coraz częściej używany ale czy to przystoi odpisywać komuś w imieniu firmy w taki sposób? Firmy która w naszej małej ilawskiej społeczności ewidentnie chce błyszczeć i promować sie a to sypiac schronisku a to piłkarzom. Wszystko to zasługuje na szacunek tylko chyba to Wam dupe ściska skoro odnosicie się tak do każdej negatywnej opinii? Czy za samozachwyt przyznajecie sobie premie? Skromność to piękna cnota, szkoda że wy jej nie doświadczacie. Pozdrawiam serdecznie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do terry 7 29 dni temuocena: 60% 

  Je.. ć PiS baranku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~terry 6 29 dni temuocena: 67% 

  Dlaczego się podpisujesz Je....ać TVN ???

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lol 5 miesiąc temuocena: 57% 

  Ustawione jak całe te złomowisko

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~XDDDDDDD 4 14 dni temuocena: 100% 

  Ustawiony to jesteś Ty jak całe TVP

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Goralz 3 miesiąc temuocena: 33% 

  Pytanie zasadnicze! dlaczego zwykły człowiek niedostanie np.50cm. zwykłej rurki niby ze złomu. a kamera przyjedzie i jest cały bus. W jakim celu został oddany złom? CHARYTATYWNYM ????????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mateusz 2 29 dni temuocena: 50% 

  Jakby każdy zwykły człowiek dostawał po 50cm rurki to by się okazało, że po jakimś czasie firma musi dokładać do interesu. Zastanawia mnie czy Ty kolego będąc właścicielem konstalu dałbyś każdemu zwykłemu człowiekowi coś za darmo. Nikt nikomu nie broni w różnoraki sposób się reklamować. Wartość złomu który mu oddali jest pewnie równowartością wstawienia swojej reklamy do gazety. Pozdrawiam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Konstal 1 miesiąc temuocena: 71% 

  Żal dupe sciska ? Nie bądź dziad

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3251 sekundy