REKLAMAelektrojack
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Obecna pogoda w ogóle nie zachęca do wychodzenia z domu. Niska temperatura, oblodzone chodniki i brak słońca przez większą część dnia. Jeśli wolałbyś oglądać ten widok tylko zza okna, ale głód daje Ci się we znaki, wybierz Da Grasso Iława!

Nasza lokalna pizzeria, jak zawsze, oferuje Państwu znakomite promocje. 

NA PYSZNY POCZĄTEK TYGODNIA

W poniedziałki swoista uczta dla miłośników pizzy: dwie duże pizze w cenie jednej, czy wyobrażacie sobie lepszy początek tygodnia? 

ŚRODEK TYGODNIA: ZAMAWIAJ ŚREDNIĄ PIZZĘ

Da Grasso nie zwalnia jednak tempa, bo już w środę kolejna promocja jawi się na horyzoncie. Tym razem przy zamówieniu średniej pizzy drugą otrzymamy całkowicie za darmo. 

FANI PASTY! O WAS TEŻ W DA GRASSO PAMIĘTAJĄ

Dobre wieści mamy też dla sympatyków makaronu. To Makaronowe Czwartki, podczas których Wasze ulubione dania kosztują tylko połowę ceny, to świetna okazja, aby, oszczędzając, móc skosztować włoskiej kuchni dobrej jakości.

ALE BURGERY!

Warto również przypomnieć o amerykańskich specjałach przygotowywanych w restauracji pod szyldem Da Grasso. Przyjdźcie spróbować flagowego Cheese Bacon Double Burgera, który pozostanie w Waszej pamięci na długo. Ogromna porcja 100% wołowiny, świeża bułka i topniejący ser, chyba nie trzeba mówić więcej; czysta pyszność!


Zamawiajcie z dostawą lub odbiorem osobistym pod numerem: 89 648 68 00.


Da Grasso Iława dowozi w Iławie, ale też do wielu miejsc na terenie gminy, w tym do miejscowości: Dziarny, Kamionka, Stradomno, Szałkowo, Kamień Duży, Wikielec, Karaś, Ławice, czy Ząbrowo.

Da Grasso Iława, ul. Sobieskiego 1. Pyszna pizza, świetne promocje.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2224 sekundy