REKLAMAGabinet Okulistyczny Helena Tretau
REKLAMAOlszta

(Fot. Info Iława.)

Na ten moment czekało wiele osób - zarówno przedsiębiorcy, jak i ich klienci. Dzisiaj wreszcie możemy znów skorzystać z oferty praktycznie wszystkich sklepów w galeriach handlowych. 

Poniedziałek, 1 lutego - to pierwszy dzień, gdy ponownie otwarte są sklepy w galeriach handlowych, w tym te z branży odzieżowej, czy obuwniczej. Także w Iławie!

Punkty dostępne w Galerii Jeziorak nad Małym Jeziorakiem przygotowały się na ten dzień. Zakupy są bezpieczne dzięki przestrzeganiu rygoru sanitarnego: udostępnianiu płynu do dezynfekcji rąk oraz upewnianiu się, iż są przestrzegane limity dotyczące dopuszczalnej liczby osób w poszczególnych lokalach. Klientów sklepy proszą o zasłanianie ust i nosa oraz pilnowanie dystansu społecznego.

Tak przygotowani możemy śmiało korzystać z przygotowanych promocji! Zobaczcie sami na zdjęciach w załączonej galerii, jakie okazje czekają w sklepach! Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się walentynki, nie brakuje propozycji na upominek z okazji 14 lutego dla ukochanej osoby - oczywiście w świetnej cenie! Nic, tylko odwiedzać Galerię Jeziorak w Iławie i polować na okazje!

Galeria Jeziorak - już otwarte. Zobaczcie, jakie promocje przygotowały sklepy z okazji zniesienia lockdownu w handlu.

Ilość zdjęć 21

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.3663 sekundy