REKLAMAGabinet Okulistyczny Helena Tretau
REKLAMASadek

(Fot. Dworek Andrzejówka.)

"Dzisiaj prawdziwych kuligów już nie ma..." - twierdzi, z łezką w oku wspominając dzieciństwo, wiele osób. Ale... czy na pewno? Otóż - nie! Okazuje się, że na kulig jak za dawnych lat, taki na saniach, możemy wybrać się do Gardzienia pod Iławą. 

Mieszcząca się tutaj była szkoła, obiekt niemal 100-letni, obecnie zwany Dworkiem Andrzejówka, ma nowych właścicieli, a ci są pełni pasji i mają głowy pełne pomysłów. Kuligi to tylko jeden z nich. 

Kuligi organizowane są w Gardzieniu, jeśli tylko pozwoli na to pogoda. Teraz akurat śniegu jest pod dostatkiem, więc w urokliwym Dworku Andrzejówka, otoczonym pięknym świerkowo-brzozowym lasem, skąd niedaleko nad rzekę Osę i jezioro Jeziorak, tej wspaniałej zimowej zabawie oddaje się teraz wiele osób. Około 45-minutowe kuligi organizowane są w przystępnych cenach na saniach i/lub sankach - do wyboru przez gości. Kulig możecie zakończyć, grzejąc się w blasku i cieple ogniska. Przepiękne ośnieżone pola i lasy czekają, zadzwoń pod numer 516-919-111, aby zapytać o szczegóły i umówić swoją niezapomnianą rodzinną przejażdżkę.

Nowi właściciele obiektu już realizują i mają w planach także szereg innych działań. Przygotowują się do otwarcia restauracji z przepięknym całorocznym tarasem i doskonałą regionalną kuchnią opartą tylko na świeżych miejscowych produktach. Już teraz można tutaj kupić domowe przetwory: niezwykły smak lata zamknięty w słoiczku z konfiturą truskawkową albo malinową, albo aromat jesiennego lasu pod postacią marynowanych grzybków i inne wiejskie pyszności.  

Obiekt dysponuje też pokojami gościnnymi, które udostępni, gdy tylko będzie to możliwe, a także poleca się na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym niezwykłe wesela. Stylowe wnętrze sali okolicznościowej pomieści do 100 osób, natomiast na imprezie pod chmurką, gdzie przygotowane jest miejsce na ognisko i grilla, może się bawić nawet dwukrotnie większa grupa.

Gdy zniknie śnieg, miejsce kuligów zajmą przejażdżki po przepięknej okolicy. Gościnny Dworek Andrzejówka to też wypożyczalnia rowerów i sale dla dzieci. Gdy nadejdzie lato, będzie można nawet popływać w tutejszym stawie z trzema wyspami, a znajdujące się na tym akwenie pomosty służą sportowemu połowowi ryb. Zajrzyjcie też na ich Facebooka po już dostępne menu cateringowe. Codziennie są tutaj gotowane przepyszne domowy obiady i kompoty. Warto poznać to urokliwe miejsce bliżej!


Dworek Andrzejówka w Gardzieniu 

Zadzwoń: 516 919 111.

Odwiedź na Facebooku - link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2426 sekundy