REKLAMALegia
REKLAMAipb_nowa

(Fot. UM w Iławie.)

Iława to przede wszystkim jej mieszkańcy, lokalna społeczność, która tutaj pracuje, spędza wolny czas i przyczynia się do rozwoju miasta. Z tego powodu zapraszamy wszystkich zainteresowanych (osoby indywidualne, młodzież, jak i seniorów, grupy nieformalne) do  współpracy w zakresie opracowania Raportu o stanie Gminy Miejskiej Iława za  2020 r. 

Na bieżącym etapie chcemy wypracować kształt, jaki raport powinien przyjąć, aby był jeszcze lepiej przygotowany niż w roku ubiegłym. 

Interesuje nas Państwa zdanie, czego zabrakło w  ubiegłorocznym raporcie, na co powinniśmy położyć większy nacisk? Może chcieliby Państwo wprowadzić do raportu nowe elementy? 

Jesteśmy otwarci na dyskusję, zarówno w formie bezpośrednich spotkań, jak i z wykorzystaniem dostępnych platform do komunikacji w sieci. Jeśli wyrażą Państwo taką chęć, zorganizujemy panel dyskusyjny w godzinach popołudniowych.

Raport o stanie Gminy Miejskiej Iława za 2019 r. dostępny jest pod adresem: https://bip.umilawa.pl/10052/4222/Raport_o_stanie_gminy_za_2019_r/.

Zapraszamy do zapoznania się z nim i zaproponowania zmian do 19.02.2021 r. Prosimy również o zaznaczenie, czy chcieliby Państwo wziąć udział w spotkaniu w formie tradycyjnej lub online. 

Wiadomości w tej sprawie prosimy kierować na adres: jkaska@umilawa.pl.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMALady D
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2517 sekundy