REKLAMAT-mobile
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lutego 2021, 20:14 komentarzy 1
Walentynkowe zestawy upominków czekają! Zapraszamy do udziału w zabawie z okazji 14 lutego.

Walentynkowe zestawy upominków czekają! Zapraszamy do udziału w zabawie z okazji 14 lutego.

Dziś w kalendarzach data szczególna - 14 lutego. W święto miłości zabawa dla Czytelników może być tylko jedna - walentynkowa!

Czy wiecie, że właśnie dzisiaj, 14 lutego, oficjalnie ukazuje się na rynku wydawniczym książka "Miejsce na ziemi"? To szósta powieść iławianki Anny Balińskiej, która mówi, iż to opowieść pełna ciepła, miłości i poszukiwania siebie, w której Czytelnicy znajdą prawdziwe życie i prawdziwe emocje.

Świeżutki, jeszcze pachnący farbą drukarską egzemplarz powieści można zdobyć dla swojej miłości w walentynkowej zabawie na infoilawa.pl!


We współpracy z autorką "Miejsca na ziemi" Anną Balińską przekażemy Czytelnikom trzy zestawy upominków - w każdym jest egzemplarz najnowszej książki iławianki i walentynkowe słodkości.


Aby wziąć udział w zabawie z okazji święta zakochanych:

  • - opublikuj pod konkursowym postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link) komentarz ze zdjęciem, na którym jesteś ze swoją ukochaną/swoim ukochanym i złóż swojej miłości walentynkowe życzenia;
  • - zestawy otrzymają te osoby, których komentarze do godziny 20:00 w dniu 14 lutego otrzymają najwięcej "lajków". Możecie zaangażować znajomych, przyjaciół. Powodzenia i szczęśliwych walentynek!

f

AKTUALIZACJA

Dziękujemy za duże zainteresowanie zabawą! Waszym drugim połówkom na pewno było miło, że o nich pamiętaliście! Poniżej przedstawiamy, które zdjęcia i życzenia uzyskały najwięcej polubień. Miło nam będzie nagrodzić te osoby walentynkowymi zestawami upominków. Sprawdzajcie skrzynki odbiorcze - wysyłamy tam wiadomości z informacjami o tym, jak odebrać nagrody. Szczęśliwych walentynek i dużo miłości dla wszystkich uczestników zabawy!

Zestawy upominków powędrują do:

Wszystkim zakochanym życzymy udanych walentynek. Nie zapomnijcie złożyć swojej miłości życzeń!

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~ławice 1 ponad rok temu

    składam życzenia madzi czarnej mambie!!! adaś!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3552 sekundy