REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2021, 08:56 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Zaledwie chwilę trwała jazda seicento, skradzionym z zaplecza lokalu z kebabami na ulicy Kościuszki w Iławie. "Janusze kryminału" uderzyli w drzewo przy wyjeździe z parkingu Alibaby, zaledwie kilkanaście metrów od miejsca kradzieży. Dalej uciekali pieszo, teraz szuka ich policja.

Część dziwnego napadu nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, około godziny 21:20. Na nagraniu widać, jak jeden z mężczyzn obserwuje lokal i jego otoczenie od frontu, zaś drugi w tym czasie wchodzi na zaplecze i spędza tam kilka minut w poszukiwaniu cennych przedmiotów i gotówki. Nie znajduje ich jednak, za to zabiera artykuły spożywcze i kluczyki. Po chwili mężczyźni odjechali firmowym fiatem seicento Alibaby. Nie zajechali jednak daleko - pojazd porzucili po zaledwie kilkunastu metrach po tym, jak uderzyli nim w drzewo.

Następnie mężczyźni oddalili się, uciekając pieszo. Teraz szuka ich policja. Asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie poinformowała, iż prowadzone czynności dotyczą krótkotrwałego użycia pojazdu i uszkodzenia go.

W mediach społecznościowych zostały udostępnione takie kadry z monitoringu dotyczące tego zdarzenia:

Red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kzt 3 7 dni temuocena: 75% 

  Iława Się Bawi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zwykły człowiek 2 7 dni temuocena: 43% 

  To z pewnością super kierowcy z iławskiego ...iławateam... bo oni mają super umiejętności i są super mechanikami i znawcami motoryzacji i we wszystkim są najlepsi nawet w lizaniu sobie nawzajem tyłk.....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zenek 1 7 dni temuocena: 100% 

  Mistrzowie kierownicy, w Iławie takich nie brakuje. Zapomnieli albo nie wiedzieli że sejak nie ma ABSu, i dupnęli w drzewo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy