REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2021, 12:42 komentarzy 5

(Fot. Google Street View.)

Wiemy, jakimi kwotami trzeba dysponować, aby stać się nowym właścicielem nieruchomości o adresach Wyszyńskiego 47 i Broniewskiego 3 w Iławie. Miasto, do których obecnie one należą, rozpisało już stosowne przetargi.

WYSZYŃSKIEGO 47

Tutaj na sprzedaż jest skomunikowana bezpośrednio z ulicą Wyszyńskiego działka o powierzchni 0,2458 hektara, zabudowana obiektami o charakterze mieszkalnym, usługowym i gospodarczym, które jednak, ze względu na zły oraz awaryjny stan techniczny, nie nadają się do użytkowania i zostały zakwalifikowane do rozbiórki. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to zabudowa wielorodzinna z usługami nieuciążliwymi.

Cenę wywoławczą ustalono na 570 tys. zł, a pierwszy ustny przetarg odbędzie się 20 kwietnia.

BRONIEWSKIEGO 3

Wielu mieszkańcom ten adres może kojarzyć się z działającym tutaj klubem muzycznym, który jednak jakiś czas temu zakończył swoją działalność. Co dokładnie wystawiono na sprzedaż? Prawo własności dużego, jednopiętrowego budynku o powierzchni użytkowej 1110,50 m2 oraz prawo użytkowania wieczystego na gruncie Skarbu Państwa działek o łącznej powierzchni 0,1568 hektara oraz kolejnej działki o powierzchni 0,1665 hektara.

Nieruchomość jest przeznaczona pod usługi nieuciążliwe. Cenę wywoławczą ustalono na 2,235 mln zł, zaś termin składania pisemnych ofert upływa 15 kwietnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPakersi

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~35 5 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Budynek na Wyszyńskiego według planu miejscowego jest w wojewódzkim wykazie zabytków. Ciekawe w tym kontekście są słowa o zakwalifikowaniu do rozbiórki. Służby konserwatorskie się zgodziły, czy nabywca się będzie z nimi bujał bo dostanie nakaz odremontowania ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Magda 4 5 miesięcy temuocena: 60% 

  Co to za kosmiczne ceny, 2,235 mln??? za budynek do kompletnego remontu z działka (której praktycznie nie ma bo jest tak mała) oraz druga lokalizacja działka za ponad pół miliona z budynkami do rozbiórki i miejscem schadzek dla żuli ?? Nie widzę szans aby ktoś to kupił, dalej będzie to stało jak do tej pory i odstraszało ludzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Vvv 3 5 miesięcy temu

  Akurat na Wyszyńskiego jest juz kilku kupców. Wiec relax!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pan 2 5 miesięcy temuocena: 60% 

  A ten tylko sprzedaje Noc nie potrafi sam zrobić Jeszcze chwila i koniec kadencji

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 5 miesięcy temuocena: 88% 

  Na Wyszyńskiego developer mały budynek postawi, a na Broniewskiego kolejną Biedronkę albo inny market i teren zagospodarowany...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3698 sekundy