REKLAMAWardrom
REKLAMAZKM
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2021, 19:29 komentarzy 6

(Fot. Kadr z nagrania.)

"Alibaba i dwóch rozbójników", to dowcipny komentarz jednego z Czytelników na temat "brawurowego" skoku na lokal z kebabami na ulicy Kościuszki w Iławie. 

Łobuzy nie popisali się rozumem, za to spowodowali realne szkody, rozbijając na pobliskim drzewie firmowe auto Alibaby służące do rozwożenia posiłków.

Przypomnijmy, do kuriozalnego napadu doszło w miniony poniedziałek, kiedy to około godziny 21:20 przy lokalu Alibaba na ulicy Kościuszki zaczęli kręcić się dwaj podejrzani jegomoście. Najpierw zaglądali od frontu, później jeden z ich od zaplecza wtargnął do pomieszczenia socjalnego, skąd zabrał... trochę prywatnego jedzenia załogi lokalu. W ręce złodziejaszków dostał się też klucz do firmowego auta. Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak mężczyźni wsiadają do seicento i odjeżdżają "w siną dal"... Ta jednak była bliżej, niż się spodziewali, bo już po kilkunastu metrach jazdy utalentowany kierowca wraz z pasażerem opuszczali fiata, którym uderzyli w drzewo przy wyjeździe z parkingu...

Mężczyzn szuka policja. Pokrzywdzona właścicielka lokalu prosi, aby przekazywać ewentualne sygnały na temat sprawców "skoku" policji pod numerem telefonu 112.

Warto dodać, że sprawą zainteresowały się ogólnopolskie media. Dzisiaj w Iławie gościła ekipa Polsatu - na antenie tej telewizji będzie można wkrótce zobaczyć materiał z naszego miasta.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: nagrania z monitoringu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Pol 6 miesiąc temu

  Widać, że po dopalaczach bo jacyś elektryczni tacy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bogdan wiertara 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Ale dzbany bez talentu. Tak właśnie pokolenie internetowych baranów zaora ten świat. Pewnie rurki tak go cisnęły w mini dżondra odcinając dopływ krwi do mózgu ,że nawet z kluczykiem w ręku nie umieli skroić sejaka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nieliczny 4 miesiąc temuocena: 50% 

  Wystarczy że właścicielka ogłosi nagrodę pieniężną za wskazanie sprawcy, a kolega rabusi albo kto kolwiek kto wie o tym zajściu które wykonali wyda ich. Takie miasto kur**skie iława!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pi 3 miesiąc temuocena: 100% 

  Po Twoim komentarzu wnioskuję ,że doświadczony jesteś w strzelaniu z ucha za 20 zł.Gratulacje

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kizio 2 miesiąc temuocena: 75% 

  Na kosciuchi wszyscy tacy są. Przecież widać ze to pożyczenie na chwile auta żeby się przejechać...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława czeka, my czekamy 1 miesiąc temuocena: 56% 

  to teraz poczekamy na stanowisko prokuratury , która być może umorzy śledztwo , jak w przypadku bluzgającej na ulicach dominiki , a wolny sąd być może zawyrokuje, że oni są niwinni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3171 sekundy