REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

(Fot. KP PSP w Iławie.)

Pogadankę dla dzieci z iławskiej "Trójki" w zakresie zagrożeń, jakie mogą wystąpić w okresie zimy, przeprowadził asp. Łukasz Linkner z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, a także realizując założenia kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, strażak Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie asp. Łukasz Linkner w dniu 19 lutego br. przeprowadził pogadankę w formie wideokonferencji z uczniami klasy 4c Szkoły Podstawowej nr 3 w Iławie. 

Funkcjonariusz omówił szereg zagrożeń związanych z okresem zimowym oraz przedstawił sposoby zachowania się podczas pożaru w mieszkaniu w trakcie nauki zdalnej. Między innymi zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie występują w chwili wejścia na zamarznięte akweny oraz zagrożenia związane z „cichym zabójcą” – czadem.  

W ramach pracy domowej dzieci otrzymały zadanie przekazania i uświadomienia najbliższych domowników o zagrożeniach wynikających z zatrucia tlenkiem węgla.  

KP PSP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3624 sekundy