SKOK
Galeria2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 lutego 2021, 12:46 komentarzy 1

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mężczyznom w wieku 22 i 33 lat, przy których dzielnicowi z Biskupca zabezpieczyli narkotyki. Po interwencji policjantów mężczyźni usłyszeli zarzuty. W najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

W miniony czwartek (18 lutego) około godz. 16:45 w Krotoszynach dzielnicowi zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który stał obok zaparkowanego audi. Podczas kontroli osobistej i przeszukania przeprowadzonego u 22-latka policjanci znaleźli foliowy woreczek z zawartością białego proszku. Mieszkaniec powiatu iławskiego został zatrzymany. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów, że zabezpieczona substancja w ilości ponad 37 gramów to amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Dzień później, w piątek ok. godz. 19:20 w Biskupcu dzielnicowi zatrzymali 33-letniego mieszkańca tej gminy, który także posiadał przy sobie substancję psychotropową w postaci amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzut.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, art. 62.1.

„Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAizoplanet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~alvaro 1 2 dni temu

    rozj*busy

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3223 sekundy