REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lutego 2021, 11:53 komentarzy 5

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Niecodzienną interwencję podjęli wczoraj w gminie Iława policjanci. Zatrzymali tam mężczyznę w wieku 25 lat, mieszkańca sąsiedniego powiatu ostródzkiego, który z jazdy autem pod wpływem środków odurzających próbował się tłumaczyć w ten sposób, że... rzekomo Jezus, którego miał widzieć, kazał mu przyjechać do dziewczyny.

Interwencję policjanci podjęli po tym, jak otrzymali zgłoszenie o awanturze na terenie jednej z posesji w gminie Iława.

- Okazało się, że na posesję zgłaszającej przyjechał samochodem znajomy jej córki. Kobiety jednak nie życzyły sobie obecności mężczyzny i poprosiły policjantów o pomoc w wyproszeniu mieszkańca powiatu ostródzkiego - relacjonuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Funkcjonariusze, którzy od razu pojechali na miejsce, mieli jednak duży problem z porozumieniem się z 25-latkiem. Mężczyzna wypowiadał się nielogicznie. Twierdził, że... widział postać Jezusa, który kazał mu przyjechać do dziewczyny. 

- Policjanci zbadali trzeźwość mężczyzny oraz skontrolowali, czy nie prowadził samochodu pod działaniem narkotyków. Wstępne badanie wskazało, że mieszkaniec powiatu ostródzkiego kierował volkswagenem właśnie pod działaniem środków odurzających - wyjaśnia policjantka.

Od mężczyzny została pobrana krew do badania. 25-latek trafił do policyjnej celi, policjanci zatrzymali też jego prawo jazdy. Za prowadzenie auta pod działaniem środków odurzających mieszkaniec powiatu ostródzkiego musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. 

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ela 5 miesiąc temuocena: 56% 

  Tylko ateiści i komuniści nie wierzą w Jezusa Pana Naszego

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Ela 4 miesiąc temuocena: 57% 

  Nie kompromituj się kobieto. Wiara na pokaz, to nie wiara, tym bardziej w człowieka który niby chodził po wodzie XD w krasnoludki też wierzysz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cFela 3 miesiąc temuocena: 100% 

  A Indianie i Muzułmanie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dds 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Policja mu nie uwierzyła ? zaprawdę , zaprawdę , błogosławieni co nie widzieli , a uwierzyli .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A poza tym sądźę że.... 1 miesiąc temuocena: 33% 

  Prawo wyborcze ma ? Ma! :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2974 sekundy