REKLAMAprofi
REKLAMAZKM

(Fot. Info Iława.)

Dobrze dobrana fryzura i zadbana broda, zgodne z aktualnymi trendami, ale też dopasowane do indywidualnych upodobań - to prawdziwe atrybuty męskości. To też pasja sieci "Barber House", która swój najnowszy salon otworzyła właśnie w Iławie.

- Mężczyźni niechętnie zmieniają fryzury. Gdy przyzwyczają się do swojego uczesania, często nie chcą słyszeć o żadnej zmianie. A szkoda! Fachowo dobrane do kształtu twarzy cięcie i zadbana broda potrafią naprawdę odmienić mężczyznę - przekonuje pani Julia, fryzjerka z 6-letnim doświadczeniem, którą spotkacie w otwartym właśnie "Barber House" - salonie fryzjerskim dla mężczyzn i chłopców na ulicy Grunwaldzkiej w Iławie.

g

To właściwie więcej niż zwykły salon. Właściciele marki starają się w każdej z nowych placówek rozwijającej się sieci stworzyć miejsce dla prawdziwych mężczyzn. Teraz do grona miast, gdzie mieszkańcy już korzystają z usług "Barber House", w tym Grudziądza, czy Świecia, dołączyła Iława.

Męskie metamorfozy przeprowadza tutaj doświadczona fryzjerka, pani Julia. 

- Zawsze podobali mi się mężczyźni z brodami - przyznaje. - Uważam, że są bardzo męscy! Dlatego to właśnie w tej dziedzinie fryzjerstwa postanowiłam się rozwijać. Odpowiada mi też nieformalna atmosfera, jaką mamy u nas w "Barber House" - opowiada.

Z kolei pierwsi klienci, których opinie możecie przeczytać na fanpage'u salonu, chwalą "Barber House" Iława za profesjonalizm i dziękują za udane nowe stylizacje. Pojawiają się też opinie... kobiet.

- Anielska cierpliwość do dzieci! - zauważa jedna z mam, prezentując nową fryzurę pociechy, bo salon na Grunwaldzkiej to miejsce także dla małych mężczyzn.

Poza twarzowym cięciem i prawdziwym spa dla brody można tutaj liczyć na męski poczęstunek, a także dobrą kawę. Chętni na męską metamorfozę? Dzwońcie pod numer 505 391 000, albo odwiedźcie salon, który już działa na ulicy Grunwaldzkiej 9A/2A w Iławie. Rezerwacje możliwe są również przez stronę zarezerwuj-online.pl.

Możecie też zdobyć jeden z trzech gratisowych voucherów na męską usługę fryzjerską.

Wystarczy, że publicznie udostępnicie konkursowy post na Facebooku (tutaj link) oraz dodacie pod nim komentarz, np. "Biorę udział". Wyniki, czyli nazwiska osób, które nagrodzimy zaproszeniami, opublikujemy w aktualizacji tego artykułu.

AKTUALIZACJA - WYNIKI

Miło nam ogłosić, że voucherami  na usługę fryzjerską w nowym salonie "Barber House" w Iławie nagrodzimy następujące osoby:

  • Wojciech Grach;
  • Tomek Kowalski;
  • Janusz Ryfka.

g

Gratulacje! Umówcie swoją metamorfozę po męsku, dzwoniąc pod numer 505 391 000.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2185 sekundy