REKLAMAWardrom
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 marca 2021, 12:12 komentarzy 7

(Fot. Archiwum prywatne.)

Iława i okolice młodzieżowym sportem stoją! Świadczą o tym choćby kolejne powołania młodych, obiecujących zawodników i zawodniczek na zgrupowania wojewódzkiej kadry. Ostatnio takie powołanie otrzymał Jakub Zalewski z GKS-u Wikielec.

13-latek znalazł się w gronie zawodników, którzy, decyzją Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, 5 marca w Mrągowie wezmą udział w konsultacji szkoleniowej kadry WMZPN chłopców z rocznika 2008.

To już 4. takie powołanie Jakuba, ucznia iławskiej "Czwórki", który w piłkę, na pozycji prawego wahadłowego, gra od 4 lat. Jego talent szlifuje w GKS-ie Wikielec trener Remigiusz Sobociński. 

Na to samo zgrupowanie otrzymali powołania zawodnicy UKS-u Mały Jeziorak: Filip Nowak, Maciej Wolański i Konrad Jaroszewski. 

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kibic 3 miesiąc temuocena: 20% 

  Droga Redakcjo skąd zainteresowanie tylko jedną osobą??? Parę dni wcześniej, po raz kolejny powołanie na zgrupowanie kadry wojewódzkiej dostał Oliwier Szkamelski - zawodnik GKS Wikielec, trenujący również pod okiem trenera Sobocińskiego i w dodatku w tej samej grupie co opisany w artykule chłopiec. Ale o tym już nikt niestety nie pisał? Jakim cudem teraz dotarliście do tych newsów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Gratulacje Kuba:) Tylko może infoilawa rzetelnie poinformuje czytelników, bo oprócz tego chłopca po raz kolejny powołanych zostało 3 zawodników UKS Mały Jeziorak Iława

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Brawo Redakcja za korektę

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3535 sekundy