REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Lubisz płacić mało za najwyższej jakości paliwo? Jeśli tak, to właśnie z myślą o Tobie otwarto dzisiaj pierwszą stację paliw w Wikielcu tuż pod Iławą.

To tzw. tankomat, czyli stacja paliw całkowicie, łącznie z płatnością, samoobsługowa. 

Stacja działać będzie przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Uruchomiono ją przy istniejącym już wcześniej serwisie naprawy samochodów "Auto-Serwis SADEK".

Nowo powstała stacja paliw "Sadek" zaprasza.

Ilość zdjęć 11

Co wyróżnia nową stację? Na pewno cena - jest naprawdę atrakcyjna i konkurencyjna. Przekonajcie się sami! Przy tym warto wiedzieć, że przyjazna kieszeni polityka cenowa stacji nie oznacza kompromisu w zakresie jakości.

- W zakresie dostawy paliw współpracujemy wyłącznie z Orlenem. Tylko ten koncern dostarcza i gwarantuje jakość dostępnych u nas paliw - mówi właściciel stacji Krzysztof Sadowski. 

Wyróżnikiem stacji na lokalnym rynku jest też jej samoobsługowy format. Dotyczy to całego procesu tankowania i płatności. 

- To bardzo bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza w kontekście trwającej epidemii. Oczywiście, jeśli pomoc jest potrzebna, to służy nią zawsze dostępny na stacji pracownik - wyjaśnia właściciel.

Stacja zainaugurowała swoją działalność dzisiaj - 4 marca. Z tej okazji odbyła się tutaj kameralna uroczystość symbolicznego przecięcia wstęgi. Także z tej okazji, każdy, kto dzisiaj zatankuje na stacji, ma szansę na upominek. Szczęśliwe numery paragonów zostaną ogłoszone na profilu stacji na Facebooku wieczorem, więc zachowajcie je po tankowaniu!

- Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w realizacji tej inwestycji, bo nie był to łatwy proces. Starałem się o to od 2011 roku. Przede wszystkim jestem wdzięczny rodzinie, mojej żonie, która jest też współwłaścicielką stacji, jej wsparcie było dla mnie najważniejsze - podsumowuje Krzysztof Sadowski. - Cieszę się też, że lokalna społeczność popierała budowę stacji: było zdecydowanie więcej głosów "za", niż "przeciw" - mieszkańcy cieszyli się, że powstaje pierwsza w Wikielcu stacja paliw.

A jak obsłużyć samoobsługową stację, zobaczcie na załączonym filmiku. To naprawdę proste!

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3331 sekundy