REKLAMALavard
REKLAMAZielona aleja 2
Materiały Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa w Gminie Iława.

Materiały Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa w Gminie Iława.

Szkółka piłkarska Legii to nowa propozycja dla rodziców i ich pociech w wieku 3-7 lat. Wystartuje 28 marca w Wikielcu. Uroczyste otwarcie odbędzie się na orliku w Wikielcu o godz. 11:00. Już dziś zapraszamy do zapisów.

Przedszkola piłkarskie to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, które są częścią ogólnopolskiego projektu Legia Soccer Schools. Klub, który jest aktualnym mistrzem Polski, swoje szkoły i przedszkola piłkarskie ma już w kilkudziesięciu lokalizacjach na terenie kraju. Najpierw Legia podbiła głównie ścianę wschodnią, a teraz rozwija sieć w kierunku północnym. Wybór nie był przypadkowy, bo w naszym regionie nie brakuje kibiców warszawskiego klubu.

Celem projektu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców, poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

W czasie zajęć dzieci, pod opieką trenera oraz asystentki, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę, jak i grać w minimeczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom - wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

- Trening będzie połączony z nauką języka angielskiego. Dzieci z rodzicami będą miały możliwość uczestniczyć w spotkaniach z piłkarzami pierwszej drużyny Legii oraz oglądania meczy Legii w Warszawie. Z okazji Dnia Dziecka zawodnicy ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools wezmą udział w uroczystym treningu, który odbędzie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej - informuje Mariusz Śliżewski, koordynator Legia Soccer Schools.

Pierwsze zajęcia połączone z uroczystym otwarciem iławskiego oddziału Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa będą miały miejsce 28 marca o godzinie 11, na boisku orlik  w Wikielcu.

- W otwarciu szkółki wezmą udział przedstawiciele władz Gminy Iława, przedstawiciele zarządu Legii Warszawa oraz maskotka Legii - Miś Kazek  - informuje Mariusz Śliżewski.

Opłata wpisowa to koszt 199 zł, a w jej ramach każde dziecko otrzymuje zestaw stroju treningowego marki Adidas oraz zaproszenie na mecz Legii Warszawa. Potem opłata miesięczna wynosi 99 zł. Uwaga, liczba miejsc w przedszkolu piłkarskim jest ograniczona! Grupy liczyć będą do 15 osób.


ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA W PIŁKARSKIM PRZEDSZKOLU LEGII WARSZAWA W GMINIE IŁAWA >>> TUTAJ.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3139 sekundy