REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Dostarczenie organizmowi wszelkich niezbędnych witamin i minerałów jest niezwykle ważne. Wszyscy to wiemy, prawda? Ale w gąszczu setek informacji i porad o odpowiedniej suplementacji łatwo się pogubić. Ty także zadajesz sobie pytanie: Co dla mnie będzie korzystne? Odwiedź "GALERIĘ SUPLE Iława" - sklep z odżywkami, suplementami diety i zdrową żywnością.

Tutaj warto przyjść nie tylko po produkty, ale też po wiedzę. Zamień kilka słów z personelem, a przekonasz się, że na swojej branży "zęby zjedli" i chętnie Ci doradzą.

Firma działa już od 2013 roku, może więc pochwalić się sporym doświadczeniem. 

- Nie wciskamy nic na siłę, a początkującym zawsze doradzamy i służymy radą, pomocą. Pracownik jest trenerem personalnym i dietetykiem, więc ma naprawdę szeroką wiedzę, z której mogą skorzystać nasi klienci, zapraszamy! - mówi o swoim podejściu właściciel sklepu, pan Dariusz.

Swoją ofertę sklep adresuje do sportowców oraz do każdego, kto potrzebuje uzupełnić kluczowe składniki odżywcze.

- Stawiamy wyłącznie na sprawdzone marki firm farmaceutycznych, takie jak: Olimp, Formotiva, Gen Lab i nie tylko. Są również flagowe suplementy firm prosto z USA, np. Universal Nutrition, Optimum Nutrition, czy APS - przybliża szczegóły właściciel. - Z naszymi suplami zadbasz o całe ciało, stawy, mięśnie i kości. W ofercie posiadamy białka serwatkowe (zwierzęce), ale i roślinne, np. sojowe. Dostępne są spalacze tłuszczu o bardzo zaawansowanej formule (dla zawodników), jak i łagodniejsze - dla amatorów.

Tutaj, w jednym miejscu, znajdziesz wszystkie odżywki białkowe i gainery, ale także witaminy i minerały, których potrzebujesz. Są też suplementy na noc, dzięki którym zadbasz o głęboki i relaksujący sen, a to niezwykle ważne, ponieważ właśnie nocą podczas snu następują najważniejsze procesy w naszym organizmie i możliwa jest jego regeneracja. 

Sklep poleca też swoją ofertę w zakresie zdrowej żywności. Mieszane na miejscu shaki (doskonałe po treningu), zamienniki cukru, smakowe masła orzechowe, sosy 0% tłuszczu, batony i żele węglowodanowe  - to tylko przykłady produktów, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele fitness. A jeśli szukasz kompleksowej oferty cateringowej, przyjdź porozmawiać o Boxach szczęścia - sklep współpracuje z ostródzką firmą, która dostarczy Ci gotowe, pyszne i zdrowe posiłki. 

Ofertę sklepu uzupełniają akcesoria, np. pasy wyszczuplające i wzmacniające, czy opaski.

Nie brakuje też nowości i promocji - śledź profil "GALERII SUPLE Iława" na Facebooku, a będziesz zawsze na bieżąco!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2269 sekundy