REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 marca 2021, 19:27 komentarzy 2
Od lewej: Szczepański, Zaroślak, Wojno, Otręba, Serbintowicz, Grzybowski.

Od lewej: Szczepański, Zaroślak, Wojno, Otręba, Serbintowicz, Grzybowski. (Fot. GKS Wikielec.)

Już dzisiaj - w sobotę, 13 marca III-ligowe rozgrywki inauguruje po zimowej przerwie GKS Wikielec. Na początek podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego zagrają na wyjeździe z Legionovią Legionowo - pierwszy gwizdek o 14:00.

Na chwilę przed wznowieniem przez "Gieksę" walki o ligowe punkty prezentujemy skład drużyny z gminy Iława.

Kadra GKS Wikielec - III liga, wiosna 2021

Sztab szkoleniowy: Wojciech Tarnowski (trener), Bogdan Nerowski (kierownik drużyny), Kamil Jędrzejewski (trener bramkarzy), Szymon Tarnowski (analityk, asystent trenera).

Bramkarze: Marcin Wieczerzak, Krystian Wojno.

Obrońcy: Piotr Kacperek, Adrian Korzeniewski, Szymon Jajkowski, Kamil Cistowski, Hubert Otręba, Paweł Zaroślak.

Pomocnicy: Łukasz Suchocki, Sebastian Szypulski, Mateusz Jajkowski, Michał Jankowski, Patryk Rosoliński, Tomasz Wacławski, Filip Wójcik, Paweł Grzybowski, Maciej Serbintowicz.

Napastnicy: Michał Bartkowski, Remigiusz Sobociński, Szymon Modrzewski, Patryk Szczepański.

Przybyli: Hubert Otręba (Concordia Elbląg, transfer), Paweł Grzybowski (Huragan Morąg, transfer), Krystian Wojno (Sokół Ostróda, wypożyczenie do 30.06.21), Patryk Szczepański (Wisła Płock, wypożyczenie do 30.06.21 – trwa dopinanie formalności), Paweł Zaroślak (Wisła Płock, wypożyczenie do 30.06.21), Maciej Serbintowicz (Stomil Olsztyn, wypożyczenie do 30.06.21).

Odeszli: Błażej Caban (wyjazd za granicę), Jakub Górski (Unia Susz), Paweł Ewertowski (Motor Lubawa), Dawid Krajnik (wyjazd za granicę), Jakub Jurczak (Stomil Olsztyn, powrót z wypożyczenia), Adam Kucznier (DKS Dobre Miasto, powrót z wypożyczenia).

Ponadto powracający po długiej kontuzji Aleksander Kowalczyk został wypożyczony do Piasta Łasin.

GKS WIKIELEC - 6 NOWYCH TWARZY NA WIOSNĘ

Hubert Otręba – 26-latek urodzony w Iławie, wychowanek Jezioraka, do GKS-u przeszedł z Concordii Elbląg. Będzie grał na pozycji stopera. Wiele lat występował na poziomie III ligi, ale ma też na koncie występy w I (GKS Tychy) i II lidze (Kotwica Kołobrzeg). Wiosną sezonu 2015/16 III ligi grał w Wikielcu.

Paweł Grzybowski – 21-letni pomocnik, który trafił do GKS-u z Huraganu Morąg. Przygodę z piłką zaczynał w Zniczu Biała Piska, skąd trafił do juniorów Stomilu Olsztyn. To będzie jego trzeci sezon na poziomie III ligi.

Patryk Szczepański – 22-letni napastnik pochodzący z Płocka. Już w wieku 17 lat był podstawowym zawodnikiem III-ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i strzelał bramki. Na tym poziomie grał też w Kotwicy Kołobrzeg i KP Starogard Gdański. W CV ma też występy w II-ligowej Pogoni Siedlce. Do Wikielca trafił z Wisły Płock na zasadzie wypożyczenia do końca 30 czerwca 2021. Ostatnio grał w IV-ligowym Kasztelanie Sierpc.

Paweł Zaroślak – boczny obrońca, który 14 marca kończy 20 lat. Wychowanek Wisły Płock, ostatnio wypożyczony był do IV-ligowego Kasztelana Sierpc. W Wikielcu na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 r.

Krystian Wojno – 20-letni bramkarz, wychowanek Rodziny Kielce. Grał też w rezerwach Korony Kielce, skąd trafił do II-ligowego Sokoła Ostróda. Do GKS-u wypożyczony do 30 czerwca 2021 r.

Maciej Serbintowicz – 19-letni wychowanek Stomilu Olsztyn, w którym miał już epizody zarówno w I lidze, jak i Pucharze Polski. Do Wikielca wypożyczony do 30 czerwca 2021 r.

Nowi w GKS-ie Wikielec.

Ilość zdjęć 6

Źródło: GKS Wikielec/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: GKS Wikielec.

Poniżej prezentacja wideo aktualnej kadry prosto z WikielecTV. Zapraszamy do oglądania.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kibic 2 27 dni temuocena: 100% 

    Ujawnij się z nazwiska. Potrafisz tylko obrażać. Docen to, że w okolicy funkcjonuje klub 3ligowy.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~.... 1 27 dni temuocena: 20% 

    Kogo obchodzi ten pseudo klub!!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.077 sekundy