wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2021, 18:22 komentarzy 11

(Fot. GKS Wikielec.)

Wyjątkowo w Iławie rozegrał swój ligowy mecz GKS Wikielec. Niestety, podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego musieli po raz drugi w tym roku w rozgrywkach o III-ligowe punkty uznać sportową wyższość przeciwnika - ulegli Ursusowi Warszawa 0:4.

20. kolejka - III liga grupa 1
GKS Wikielec - Ursus Warszawa 0:4 (0-1)

0:1 - Paweł Tarnowski (9')
0:2 - Mikołaj Neuman (51')
0:3 - Filip Dziełak (90')
0:4 - Maciej Prusinowski (90'+)

W meczu 20. kolejki III ligi w Iławie spotkały się dwie drużyny z grupy spadkowej. Zarówno GKS-owi, jak i dla Ursusowi punkty są teraz bardzo potrzebne, aby móc myśleć o utrzymaniu się w tej klasie. Podobna sytuacja obu zespołów zapowiadała ciekawą i zaciętą rywalizację. Niestety, dzisiaj piłka wpadała tylko do siatki ekipy Wojciecha Tarnowskiego.

GKS przegrywał od 9. minuty, kiedy to Ursusowi dał prowadzenie Paweł Tarnowski. Kolejne trzy bramki padły w drugiej odsłonie spotkania. Po zmianie stron, najpierw w 51. minucie Mikołaj Neuman a później w 90. minucie Filip Dziełak pokonali golkipera "Gieksy". Wynik spotkania ustalił na 4:0 dla rywala Maciej Prusinowski, zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry.

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Otręba, Cistowski, Korzeniewski, Jankowski, M. Jajkowski, Grzybowski, Rosoliński, Wójcik, Suchocki

Ursus Warszawa: Kryczka, Jurczyński, Skowroński, Prusinowski, Dzięcioł, Kamiński, Neuman, Kabala, Tarnowski, Górecki, Dziełak.

W 21. kolejce, 28 marca o godzinie 12:00, GKS Wikielec zagra na wyjeździe z Bronią Radom.

Zdjęcia: GKS Wikielec.